Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert ilyen velem a sajat anyam?

Miert ilyen velem a sajat anyam?

Figyelt kérdés

Hello! Az anyam az utobbi par honapban eleg szigoru velem.. Pl. Mert van az, hogy megszabja nekem hogy napi 2 orat gepezhetek, es ha tobbet gepezek akar 10 percel is, mar felhajtast csinal... Ezt azert nem ertem, mert mindig masra fogja hogy miert szabja meg a gepezest.. Egyszer arra hogy nagy lett a szamla (o hagy magautan minden elektromos keszuleket bekapcsolva, nem en..)

Maskor meg azt mondja hogy folyton gepezek.... Na en nem ertem mar.. Vannak barataim, eljarok itthonrol, napi 2-3 orat szabad levegon vagyok, jo a tanulmanyi eredmenyem, nem vagyok kialvatlan, segitek amikor mondjak, jol erzem magam a kozegemben.. Nemtudom hogy ezekutan velem hol a problema.


2012. okt. 21. 21:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy azt szeretné kikapcsoltatni a gépet,hogy kicsit többet legyél vele?
2012. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

*azért szeretné.

Előző vagyok.Bocsi:)

2012. okt. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nemhiszem.. Kistesommal van elfoglalva, es nincs ideje, meg ha velem szeretne idot tolteni, mondana... Meg nem is keresi a tarsasagom. Sot, a haverjaim szulei is kedvesebbek velem mint o!
2012. okt. 21. 21:17
 4/17 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. okt. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
szerintem anyukád csak nem akarja hogy elromoljon a szemed! a sok gépezés árt.. minden esetre próbáld vele ezt megbeszélni úgy ahogy neki is, és neked is jó!
2012. okt. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

4. Valaszado: 15

Utolso: elromlik a szemem? Haggyuk mar.. :)

2012. okt. 21. 21:36
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem csak ilyen teren van ellenem az anyam..sajnos. Faterom o nagyon rendes alak.. Kedves, lehet vele beszelgetni stb.. Sajnos csak 2-3 hete latom a munkaja miatt.:/
2012. okt. 21. 21:40
 8/17 A kérdező kommentje:
Es megbeszelni nem nagyon lehet vele a dolgokat.. Egybol aztmondja hogy neki van igaza, es az lesz amit o mond, hiaba rossz az, vagy nincs igaza, akkor is.. Arrol nem is beszelve, hogy a vegen megjobban leb.sz..
2012. okt. 21. 21:46
 9/17 anonim válasza:
Szereld le azzal, hogy tanuláshoz kell a gép 5 órán keresztül. Pl. szótárazol, vagy angolul csetelsz és ezzel fejleszted a nyelvtudásod... De igazából, ha nem csinálsz semmi hasznosat a gép előtt, csak facebookozol, akkor tényleg nincs értelme napi 2 óránál többet ülni előtte, helyette akkor kereshetnél hasznosabb hobbit: könyvtárból vehetnél ki egy-két könyvet vagy sportolhatnál. A kérdésedre a konkrét válasz pedig: lehet anyukád fáradt, nehéz neki, hogy egyedül nevel benneteket (te írtad, hogy apukád nincs sokat veletek) és ingerült ezért, nem bírja nézni, hogy csak lopod a napot a gép előtt. :)
2012. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Azt ertem hogy ingerult meg stb.. De nem az en csaladommal van ez, es pl. ha megneztek egy atlagos 15-16 eves sraccot, a haverjaival log, es estig kockul (gepezik).. En nem tehetem hogy amikor kedvem van leulok a gep ele..

Es nem csak facebookozok orakig, hanem jatszok (modernebb jatekokon) ami annyit tesz, nem keves penzt koltottem a gepemre.. Arra meg hogy azt mondanam neki hogy nyelvet tanulok, azt mondana hogy ott a batyam..

2012. okt. 21. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!