Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a Bianka vagy a...

Szerintetek a Bianka vagy a Rebeka név szebb?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat. :)
2012. nov. 1. 12:41
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem mindkettő nagyon szép név, de a Rebeka egy picit jobban tetszik. :)
2012. nov. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
75%
Bianka
2012. nov. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
54%

Rebeka.

olaszul tanulok, ott is van Bianca.. és annyit tesz, hogy fehér. (valamiért nekem jobban tetszik a magyar szó, hogy "fehér", de olyan nevet meg nem anyakönyvezhető, ugyebár.)

Rebeka

se Bianka, se Blanka nem tetszik. talán a K miatt. igaz, a Rebeka névben is van, de ott szerintem jobban áll. vagy nem tudom.

attól is függ, mi a vezetéknév vagy másik keresztnév.

2012. nov. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim válasza:
80%

Unokatesóm babáját mikor kisebbek voltunk Rebekának hívták, szerintem nagyon elegáns név (de lehet csak a baba miatt gondolom így, mert nagyon szép volt).

A Bianka kicsit ribis, egzotikus ribis...

2012. nov. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim válasza:
48%
Rebeka. Sokkal szebb szerintem. A Bianka meg a Blanka sose tetszett, tudom hogy a Blankát nem kérdeztem, de a kettő nagyon hasonlít:D Sok Rebit ismerek, és mindegyik gyönyörű:) És nagyon aranyosak, szerintem a Rebekát válaszd:)
2012. nov. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim válasza:
46%
A Rebeka szerintem szebb :)
2012. nov. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim válasza:
72%
16. válaszoló, szerintem nagyon is szép neved van, egyáltalán nem ribancos :) Nem hallgass a "ribancolókra", nem az fogja megbélyegezni a neved! :) Nekem az egyik nagy kedvencem a Rebeka :) (Előző voltam)
2012. nov. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
48%

A Bianka sokáig nagyon tetszett. Aztán történt valami (nem részletezem, mert nem ide tartozik:-D), és megutáltam ezt a nevet, nem tehetek róla...

A Rebeka meg... Nekem giccses, és idétlen (Bocs minden Rebekától, nyugtassa meg őket, hogy a saját nevemet is utálom.)

2012. nov. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
91%

Nekem mindkettő egyformán tetszik, de a gyerekemnek nem adnám egyiket se.


Apám a mai napig Rebekának szólít, holott nem ez a nevem, én Henriett vagyok, ez a Rebekázás kb. annyit tesz nála, mint más apánál a kislányom, csillagom...stb..

Kicsit fura lehet, én már megszoktam.



28

2012. nov. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
36%

Inkább Rebekaaa!!

Ahány Biankát ismerek mind ri.anc... -.-

2012. nov. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!