Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Evelin vagy Rebeka vagy...

Evelin vagy Rebeka vagy Bettina? Melyik a szebb név és melyik névhez milyen embert képzelsz el. Nem tudok dönteni a 3 név közül. Mindegyik megy a vezetéknévhez.

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 19:59
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
52%

húú hát őszintén szólva nekem egyik se tetszik, ne haragudj, de ha már választani kell, akkor Rebeka:) vagy még az Evelin is jó. Az Evelin hallatára mindig egy nagyon okos, intelligens, magas (nem feltétlen:D) lányt képzelek el, igazi világos típusút, a Rebekánál mindig egy vásott kiscsajt, a Bettinél meg egy aranyos kis könyvmolyt. Hááát, nem tudom, nekem tényleg nem annyira jönnek be, bár csúnyának semmiképpen sem nevezném őket :) Rebeka tetszik leginkább.:)

16/L

2011. júl. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Nem baj ha nem tetszik, elfogadom én a negatív véleményeket is:) Köszi a választ:)
2011. júl. 27. 20:03
 3/39 anonim ***** válasza:
25%
az Evelin nekem c!gányos. a Bettina olyan semmilyen. a Rebeka meg elmegy:)
2011. júl. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a Rebeka tetszik, a másik kettő kevésbé. Esetleg nézd meg a nevek jelentését, hátha segít eldönteni. Én például azért lettem Veronika, mert anyukám szerette volna, ha olyanná válnék, mint a bibliai druszám. Talán sikerült is neki, nem tudom :)
2011. júl. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim válasza:
69%
Rebeka! :) Ha egyszer kislányom születik, az egyik neve ez lesz.
2011. júl. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Az Evelin cigányos? Komoly? Másnak is az?
2011. júl. 27. 20:09
 7/39 anonim válasza:
36%

Nekem nem nagyon tetszenek. De akkor már Rebeka.

Az Evelin kifejezetten csúnya név szerintem, a Rebekához én egy pirospozsgás mosolygós kislányt képzelek el :D

2011. júl. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim válasza:
0%
Szerintem is Rebeka! :D Az Evelin nagyon nem tetszik, tényleg olyan cigányos... Mint a Dzsenifer, úúh borzasztó. A Betti is aranyos név, mondjuk ismerek egy Bettit akit nem szeretek annyira, de attól még jó név :D
2011. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
26%
Evelin ismerőseim mind katasztrófák(2 tényleg cigány). Viszont a Rebeka nagyon tetszik. Én is majdnem az lettem. Sajnos Alexandra lettem. Bettina nem tetszik csak a Bernadett.
2011. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim válasza:
0%

2 Evelin ismerősöm van, mindkettő nagyon negatív személy :S

Bettina ismerősöm több is van, de egyik sem igazi egyéniség...

Viszont a Rebekák... :)

Az unokahúgom Rebeka, egyszerűen fantasztikus csaj, lehengeről stílussal, a másik Rebi ismerősöm pedig egy sikeres üzletasszony :)


Én mindenképp a Rebekára voksolok, nem hiába jelent a Rebeka igézőt, megbabonázót :)) !

Nagyon szép név, és becézni is lehet egy csomó féleképp:

Rebi, Rébi, Réci, Bekka, Beki stb stb :)

2011. júl. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!