Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Egy ilyen...

Mit gondoltok? Egy ilyen kapcsolatnak mi lesz a vege? Voltatok mar ilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szeretem a parom. Szeretnem elhinni, hogy igen letudjuk eggyutt elni az eletunkket es megtudjuk valositani a kozos celjainkat. Ami nem mas mint egy Szeretett teljes csalad.

Nagyon szeretnem, ha igy lenne. Gondolom sokan masok is voltak mar igy. De milyen aron?

Eldobva, megtagadva onmagam? Mind kulsore, stilusra? Mar nem ismerek lassan magamra. A tip-top cserves, csinos lanybol mara mar semmi nincs. 20 evesen kb. 60-nak erzem magam. A kozos programok is kb annak a korosztalynak megfeleloek. Az osszebujos filmnezes. Meg a setaval egybekotott shoppingolas. Mi lesz kesobb? Meddig lehet ezt csinalni? Mielott barki azt mondana minek jottem vele ossze, elmondom, hogy az idovel eggyutt epultunk ide. Eleinte nagy energiaval a sajat akaratom is ervenyesitettem es probaltam megtalalni az arany kozep utat. De mar belefaradtam. Nincs energiam minden aprosagon osszeveszni. Es a beke erdekeben sokszor "leis mondtam" az igazamrol csak ne legyen feszultseg napokig... Hetekig...

Koszonom annak aki elolvasta es tud vmi tanacsot adni mit lehet ilyenkor tenni?!


2012. nov. 1. 16:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Van olan aki minenrol, onmagarol is lemondana, a jovobeli "csaladert"? Lehet e boldog csalad egy ilyen kapcsolatbol?
2012. nov. 1. 16:11
 2/8 anonim ***** válasza:

nem tudom, mennyi idösek vagytok, de a kérdésedböl az jön le nekem, hogy a párod sokkal idösebb.


Az, hogy már most sem érzed magad jól ebben a kapcsolatban, nem azt mutatja, hogy megérné folytatni.


Ha teljesen fel kell(ett) magadat adni, és ez neked probléma, akkor igencsak meggondolandó, hogy igy akarod-e eltölteni a hátralévö 50-70 évedet?


A helyedben elöször megpróbálnék elbeszélgetni a párommal, hogy nekem ez igy nem jó, és vagy próbáljon meg változtatni magán illetve a hozzáállásán, ha nem akarja vagy enm tudja, akkor viszont továbblépnék. amig még nem késö, és nem teszek néhány gyereket IS tönkre.

2012. nov. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csupan 3 ev van kozottunk. Es mar rengetegszer probaltam beszelni vele. O mindig azt mondja, ha igazan szeretem es o a legfontossabb akk nem jelenthet gondot. Szerintem meg, ha o igazan szeretne akkor ugy szeretne ahogy vagyok.
2012. nov. 1. 16:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kapcsolat. Ha igazán szeretsz... Nem ha te szeretsz igazán...

Ő lépett feléd vagy csak te adod fel magad? És egyáltalán miért teszted ezt? Vagy legyél valaki aki nem vagy, hogy szeressen és élj így, vagy maradj önmagad és vállald, hogy ő téged nem szeret, csak valakit, aki lehetsz mellett, ha nem önmagad vagy. És talán mindez fordítva is igaz.

2012. nov. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Húsz évesen el ne ássad magad! Ebből a kapcslatból sohasem lesz jó házasság, ha lesz egyáltalán. Abban végleg tönkre mennél. Beszéljétek meg szépen a szakítást és mindenki kezdjen új életet. Még nem késő. Ha nem cselekszel, beleragadsz ebbe a kapcsolatba és boldogtalan leszel, amíg együtt lesztek.
2012. nov. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem Te is tisztában vagy vele, hogy ez a kapcsolat már jobb nem lesz. De később még nehezebb lesz kiszállni belőle (gyerekek, közös vagyon, stb.)

Húsz évesen miért gondolod, hogy máris egy életre kell párt választanod? Ez is elég koravén elgondolás manapság...

De miért is adod fel magad? Rádparancsol, vagy mi?

Öltözz csinosan, légy vidám, mint régen, szervezz izgalmas programokat, légy önmagad!

Ha neki ez nem tetszik, találsz mást, aki mindezt értékelni tudja!

2012. nov. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan, mi a problémád?
2012. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudod, nem értem miért nem állsz a sarkadra és csinálsz olyan programokat amikben örömötök lelitek(vagy leltétek korábban). Ha elpuhultatok az nem csak az ő hibája, az viszont a tiéd ha ez téged zavar és nem teszel ellene, csak síránkozol. Légy kezdeményező, mond neki, hogy jövő héten hétvégén úgy tervezzen, hogy kimozdultok és elmentek, mondjuk túrázni vagy mitomén. Gondolj csak bele az ő helyzetébe, azt hiszi minden rendben van, veled van mikor csak teheti. Talán ő sem élvezi az összebújós filmezéseket, mert olyan filmeket is meg kell néznie amit magától sosem tenne, de miattad megteszi. Lehet ő is hasonlóképp érez, csak ő sem látja rajtad annak a hiányát, hogy ki akarsz mozdulni és ebből azt a következtetést vonja le hogy minden rendben van. 30/F
2012. nov. 2. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!