Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene csinálnom ahhoz...

Mit kellene csinálnom ahhoz hogy megmaradjon az a pénzem, amit autógyűjtésre félre tettem? Ez borzasztó hogy mindig kérnek belőle hitelbe!

Figyelt kérdés

Az egész utcából hozzám járnak hitelbe pénzt kérni,rokonok,mondván azt hogy majd megadják az ígért napon.anyám is állandóan húzza az orrát ha nem adok neki,amikor elkölti a haza adott pénzt.( amit haza adok a családi kasszába.Tehát amikor elfogy amit haza adtam, akkor megcélozza azt a pénzemet amit gyűjtök autóra,úgy mint a rokonok is!Ezzel nem is volna gond, hogy megadják csak nekem nem mindegy hogy mikor.Meg egyébként is! Hagyjanak már engem békén,állandóan csak a pénzt kérik tőlem!soha nem fogják be fejezni?

Ha meg nem adok nekik, szidnak a hátam mögött,komolyan mondom be fogok kattanni.Segítsen már valaki hogy,hogy szabaduljak meg a pénzemtől úgy,hogy meg is maradjon,de ne tudjanak elvenni belőle??

Nem lehet valahova befektetni vagy ilyesmi? Ahova ingyen be lehet tenni meg ingyen majd ki is hozni amikor szükség lesz rá? Ez valami katasztrófa. 150.000 forintért akarok autót venni,természetesen használtat,de szép állapotút.Van, mert néztem,most is vannak fent hirdetve ilyen autók.Na de még erre költeni kell hogy elhozzam,,mindenki tudja.Üzembentartóira :20.000 ft,eredetvizsga: 20.000 ft, Biztosítás és a többi...

Jelenleg van 100.000 forintom.Össze jött egy jó meló is,kettőnknek bnőmmel,persze ebből is haza is adunk,meg kitartás a következő hónapra,meg anyám tyúkja...

Tehát a pénz meg lesz az autóra...de! csak abban az esetben ha "meg tudok tőle szabadulni" hogy ne járjanak a nyakamra,és ne húzza anyám se rám az orrát!Pedig én haza adom ami kell a családi kasszába, tele van már a f_szom az egész szituációval.Segítsetek kérlek...



2012. nov. 3. 10:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Lekotheted, de az is elég, ha csak azt mondod, hogy nem tudsz adni, mert lekototted
2012. nov. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne kötelességed adni? NEM, és kész.
2012. nov. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Tudjátok, amit mondtok nekem, teljesen korrekt, hogy nem és kész...de megharagszik rám mindenki...meg ha nem lesz tegyük fel kaja, mert elkölti a muterom az összes haza adott pénzemet,ami elég kb 1 hétig+csekkek rendezése... 3 hétig nem lesz kaja az asztalon és lesnénk kopogó szemekkel...ez se állapot hogy semeddig sem elég amit haza adok sajnos (30.000 ft)...és akkor ott van 100 rugó a tárcámba...Nem gondoljátok hogy egy kicsit vicces" bonyodalom?

Itt az lesz a legjobb,ha lekötöm,csak nem tudom hogyan kell,ehhez én kuka vagyok... segíthetne valamelyikőtök,és akkor tuti nem lesz elkérve... Mondjuk ki tudja... ez valami rémálom...

2012. nov. 3. 10:28
 4/22 anonim válasza:
28%
Bemész a postára veszel gépjármúnyereménybettkónyvet 100 ezerért. Ha szerencsée van még nyerhetsz is vele. De arra jo hogy kivételkor aem kérnek pénzt érte amnyit kapsz amennyit betettél és nincs a pénz nalad nem tusz adni.30 ezernek azért elég kellene lenni kajára nem tudtok külön költózni barátnőddel?
2012. nov. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nem tudunk sajnos...

Mi az a gépjárműnyeremény betétkönyv? Leírnád mi is ez pontosan?... :S ... Tehát gépjárműnyeremény betétkönyvet veszek? .....Veszek? :D Ezt most nem érte,ezek szerint ki kell fizetnem,de ha vissza viszem,visszafizetik nekem? :D ez nem lenne jó... mert ha itthon lenne ez a betétkönyv,megkérnének rá S.O.S-ben hogy kérjem ki a pénzt érte a postán,mert nagyon sürgősen kellene nekik belőle ...mondjuk 10.000 forint... akkor is elkérnék...

Bent akarom valahol hagyni,letétben, ahova nem vagyok hajlandó bemenni ha kérnek tőlem... értitek? Ne legyen a kezembe...más megoldást nem tudok.

2012. nov. 3. 10:55
 6/22 kovpet ***** válasza:
100%

"soha nem fogják befejezni?"


Amíg adsz, addig biztos nem. NE ADJ. Ennyi.


"Ha meg nem adok nekik, szidnak a hátam mögött"


...és ez azért zavar, mert?


A pénzt meg bankban tartsd, bár kis összegnél nem biztos, hogy megéri. Egyáltalán honnan tudja a fél környék, hogy van pénzed?

2012. nov. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Mert egy cigánytelepen lakom.Onnan.Szerintem elég kielégítő válasz.Bolondulnának meg.
2012. nov. 3. 11:45
 8/22 anonim válasza:
Ennyi erővel akkor azt is mondhatnák vedd ki a letétből kamuzd azt hogy le van kötve mast nem tudsz
2012. nov. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
De még más gond is van... húzzák az orrukat a szüleim ha nem adok haza havi 45.000 forintot... megölöm magam esküszöm.Ezt nem lehet bírni..
2012. nov. 3. 11:58
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem elég havi 30.000 havi 45.000 lenne nekik elég, de akkor még hozzá teszem hogy nem csak én, hanem testvérem és faterom is haza ad 30.000 forintot kajára...azaz havi 90.000 forint nem elég anyámnak... mert még ez csak a kaja elkezdi...meg még ott van a fizetni való is... mennyi kellene neki? Havi 2.000.000 ft ???
2012. nov. 3. 11:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!