Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy anyu elmesélte...

Normális hogy anyu elmesélte a drogos múltját?

Figyelt kérdés

2 hete elfogott a rendőrség. Kipróbáltam néhány kábítószert.(Lehet szidni,a te gyereked is meg fogja tenni)

Eljött anyu értem a rendőrségre és feltűnően nyugodt volt.

Hazamentünk leültetett és elkezdett velem beszélgetni.

Elmesélte,hogy ő is ismeri ezt a világot 17-20 éves koráig drogozott és hogy tudja mennyire ki tudja fordítani magából az embert.

Ő akkor hagyta abba amikor megismerte aput. (Ennek 22 éve) és azóta eszébe sem jutna.

Meg azt is elmesélte hogy volt egy iszonyatos rossz élménye amikor majdnem meghalt mert hallucinált valamit és meg akart halni.Azt is elmesélte kikkel csinálta (most több gyerekes családanyák) meg hogy milyen bulikba jártak.


Nekem nagyon meglepő hogy ilyen "jól" kezelte a helyzetet és nem csinált fesztivált.


Te el fogod/mernéd a gyerekednek mondani az ilyen múltad?


20/L


2012. nov. 3. 23:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
HA drogoztam volna akkor elmesélném. Mondjuk én csak drog tartalmu gyógyszert ettem, azt el fogom neki mesélni. RItalint ettem,amfetamint tartalmu.. Örülök hogy ilyen modern anyud van.S azért meélte el hogy tudj róla,s hogy tudja hogy milyen világ az..
2012. nov. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
67%
Ja 27N, 2.5 éves kislány anyukája
2012. nov. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
szerintem csak ovni akart. ha a lanyom hasonlo helyzetbe kerulne, akkor en is elmondanam neki, de egyebkent talan nem, pont azert, hogy nehogy azt gondolja, hogy "nahat, o is tolta, es megis itt van, felnevelt, akkor en is jatszhatok a drogokkal"
2012. nov. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
53%

nem fogom. egyreszt mert nem lesz gyerekem, masreszt en ugy gondolom hogy rohadtul nem lennek hiteles a szemeben utana amikor azt kerem hogy ne drogozzon. gondolhatna hogy milyen jogon magyarazok en amikor en ugyanazt csinaltam, es igaza is lenne. a fejemhez is vaghatna utana minden alkalommal hogy ne szoljak semmit, en is ezt csinaltam.


amugy ez szep dolog hogy jol erzed magad most hogy anyud nem csinalt fesztivalt, de oszinten: ez milyen iranyba fogja befolyasolni a jovobeli drogozast? szerintem nem afele hogy befejezd, sot. azert ez nem hetkoznapi dolog hogy valakit bevisznek a rendorok, nem minden csaladban van ilyen. es az hogy szinte semmilyen kovetkezmenye nincs meg otthon se, szerintem az nem helyes ebben a helyzetben. nem erzed annak a sulyat hogy mibe kerultel.

2012. nov. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
48%

Gratulálok neked is, meg anyukádnak is.

Nem lesz mit elmesélnem a gyerekemnek, mert nincs semmilyen múltam.

2012. nov. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
55%
meg lehet amugy figyelni a "modern" anyukak neveleset mindenhol. szerintem mindenkinek vannak "modern anyuka" ismerosei, csupa jolnevelt joravalo gyerek jon ki a kezuk alol tenyleg.
2012. nov. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
43%
Remélem, 7., ezt nem értetted szó szerint, különben körberöhöglek... Én még sosem láttam, hogy liberális anyucik normális gyereket neveltek volna.
2012. nov. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
71%
erezd az ironiat :D 7es voltam
2012. nov. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
86%

Normális dolog-e, hogy erről mesélt?

Számomra már az sem normális, hogy ilyen létezik!!

Az én anyám sosem drogozott, és még azelőő leült velem beszélgetni a lehetséges hatásairól, mielőtt eszembe juthatott volna kipróbálni. Nem is tettem soha.

Számomra ez a normális!

2012. nov. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
77%
Annyit fűznék hozzá, hogy nem az én gyerekem nem fogja kipróbálni a drogot. Én se tettem, vajon miért is, hmm, lehet, hogy azért, mert normálisan neveltek?
2012. nov. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!