Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám olyanokat mond rólam,...

Apukám olyanokat mond rólam, hogy drogos meg alkoholista meg stb. vagyok. Jogos hogy 1-2 hónapja nem szólók hozzá?

Figyelt kérdés

Nem lakunk együtt,de ha hív kinyomom,ha ír nem válaszolok.


16L


2012. febr. 10. 19:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Jogos. Én megkérném: ne rágalmazzon. Mert mire jó az? semmire
2012. febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 I3ady válasza:
ugyanezt mondja nekem is én 12/f és elég szarul esik
2012. febr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
Miért drogos vagy, meg alkoholista?
2012. febr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%

Én felvenném neki a telefont, s megkérdezném tőle, hogy mire alapozza ezeket a kijelentéseket.

Lehet valaki rossz híredet kelti.

Én mindenképp a megbeszélést javasolnám első körben.

2012. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
4%
Szar ügy, de féltékeny a fiatalságodra, és magának sem tudja bevallani... Ez van.
2012. febr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

ezt ő abból szűri le,hogy eljárok szórakozni!

a drog nem az én műfajom ..kipróbálási szinten se. nem látom értelmét

alkoholista: hát pénteken ha van rá alkalmam egy citromos vagy narancsos sört szeretek meginni!társaságban persze :)

2012. febr. 10. 19:39
 7/21 anonim ***** válasza:
53%
Rám is azt mondta hogy egy szar drogos vagyok. És tényleg az voltam :D Jó, tudom ez nem vicces, de ha te tényleg nem iszol és drogozol kérdezd meg, hogy miből gondolja ezt. Esetleg nem látott valamikor részegen? Lehet, hogy csak aggódik, de nem tudja ezt jól kezelni. Nem kell egyből megszakítani a kapcsolatot, meg lehet beszélni a problémákat.
2012. febr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
mit tegyek,hogy ne álljon nehezemre szóba állni vele? jön megint az,hogy ő nem mondott vagy nagyon sajnálja stbstb annyiszor eljátszotta már ezt velem.
2012. febr. 10. 19:40
 9/21 A kérdező kommentje:
ne álljon helyett ne essen nehezemre .bocsi feszült vagyok :/
2012. febr. 10. 19:41
 10/21 anonim ***** válasza:

Pfű, ekkora baromságot rég olvastam, mint az előttem szólaló. :-( Micsoda hülyeség eleve, hogy féltékeny egy harmincas-negyvene férfi a lánya fiatalságára?

Inkább az a kérdés, mire alapozza ezt? Ha nem vagy drogos, meg alkoholista, akkor miért gondolja ezt? Ha kinyomod a telefonját, sose tudod meg. Ha nem érdekel, minek tetted fel ide a kérdést? Mi biztos nem tudjuk...

2012. febr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!