Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, a barátom engem...

Úgy érzem, a barátom engem hibáztat, mert rám nyomulnak a pasik. Igaza van?

Figyelt kérdés

Ma például a villamosmegállóban jött oda hozzám egy fura alak, nagyon nem volt szimpatikus, de mégsem ordíthattam rá, hogy kopjon le...Viszont úgy érzem, a barátom úgy gondolja, hogy akkor végeredményben az én felelősségem, ha "elfajulnak a dolgok". Erről akkor beszéltünk hosszan, amikor egy hülye munkatársam puszival köszönéskor megérintette a mellem. És mivel a pasi már pár napja legyeskedett körülöttem, szerinte látnom kellett volna előre a dolgot és leállítani a csávót. Mennyire van igaza?

És félreértés ne essék, sokan szép lánynak tartanak, de nem vagyok kihívó egyáltalán, nem rakom ki semmimet, nem flörtölök, nem is vagyok igazán magabiztos...


Szerintetek is az én hibám? Tudom, hogy naiv vagyok, és sokszor meggyőzöm magam, hogy "nem úgy gondolta" a srác, de tényleg sokan udvarolgatnak komolytalanul, nem? Rögtön ugrani kéne az első jelre?



2012. nov. 7. 19:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
9.es válaszolónak van igaza! Nekem van olyan ismerősöm, nő, aki nagyon csinos, ráadásul arcra is gyönyörű, ha végigmegy az utcán, szó szerint forognak utána, de leszólítani nem merik. Pedig egy kedves nő, de mégis van benne valami sugárzás, olyan tiszteletreméltó, vagy hogy mondjam.
2012. nov. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

A férfiak azért férfiak, hogy kedveskedjenek, udvaroljanak. A nőkre meg nincs ráírva, hogy egyedülállóak-e vagy sem? Ezért kell ezt éreztetni.

Minden nőnek bókolnak, ez a világ legtermészetesebb dolga, ezért felesleges ekkora feneket kerítened neki és beszámolni róla a párodnak.

Vagy önbizalomhiányod van? És megerősítésképp bizonygatod?

És ezt nem bántásból kérdezem!!

2012. nov. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nyilván nem mondok el neki minden apróságot...bár, jobban belegondolva tényleg túl sokat számolok be ilyesmiről...De miért is?? Lehet, hogy tényleg az önbizalomhiány..

A munkahelyes sztori viszont nagyon felháborított, és pont utána telefonáltunk, úgyhogy hallotta is a hangomon.

2012. nov. 8. 11:16
 14/20 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Önbizalomhiány..annyian szenvednek benne, de nálad visszakérdezem, hogy miért?

Van egy párod, jól megvagytok, mi a baj?

Nem kell neki bizonygatnod, hogy másoknak is tetszel. Ez nem javít, ront a dolgon.

És nekem nem tetszene , ha a párom, rögtön azzal jönne, hogy ma egy nő rámosolygott stb.

2012. nov. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Részben igaza van. Pl., ha ezer évig élek, akkor sem fogom megérteni, hogy minek puszival üdvözölni a kollégád...
2012. nov. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
16%

"amikor egy hülye munkatársam puszival köszönéskor megérintette a mellem"


Nem is értem a pasidat!!!


Keress egy új munkahelyet, ahol dugtok is a munkatársakkal.

2012. nov. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én nem osztom a többség véleményét, én csaptam volna pofon azt aki hozzá ér a mellemhez. Több mint valószínű, hogy olyan a kisugárzásod, hogy rád kattannak a férfiak. No meg elnéző vagy velük. Úgy érzik, hogy nem fogsz tiltakozni, ha nyomulnak. Te nem látod magadat férfi szemmel. Légy visszautasító, és akkor nem fog ilyesmi előfordulni
2012. nov. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányban szendvedsz? Nem lehetséges,hogy a pasid építette le? Már csak,amiket írsz,nekem ez jön le. Tőle nem kapsz rajongást,ezért veszed fel ezeket a reakciókat más pasiktól(szándékosan nem írtam,h nyomulnak rád a pasik,mert meglehet csak te érzed ezt így)! Pedig lehet ezek a "nyomulások" szimpla véletlenek. Te ott követed el a hibát,h elmondod neki=>valamiért azt szeretnéd,hogy ő is jelentőséget tulajdonítson ezeknek az apróságoknak! Amit meg is tesz,de nem úgy vélekedik,ahogy szerinted kellene! Netán ő is önbizalomhiányban szenved?
2012. nov. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Bocs a párodtól, de abban nincs igaza - ha valóban azt állítja - , hogy a te felelősséged, ha elfajulnak a dolgok. Mert ebből a logikából kiindulva a ti kapcsolatotok is egyes egyedül a te felelősséged lenne, hiszen hagytad "elfajulni" az ő "nyomulását".

Viszont ha kellemetlenül érint valakinek a közeledése, akkor lehetsz határozottabb. Nem kell leordítani a fejét a hajáról, elég, ha testbeszéddel érezteted vele az elutasítást, vagy udvarias, de hűvös és határozott szavakkal. A testbeszéd azért jobb talán, mert ha tényleg "nem úgy gondolta" a srác (vannak emberek, akik mindenféle hátsó szándék nélkül belemásznak a számukra szimpatikus ember intim szférájába vagy kedvesebb szavakat mondanak, mint ami egy átlag ember szerint ilyen távoli ismerősnek, ismeretlennek kijár), rögtön látni fogja, hogy nálad ez nem pálya, anélkül, hogy magyarázkodnod kellene.

2012. nov. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Milyen munkahely lehet az, ahol üdvözléskor puszi és letapizás a divat???
2012. nov. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!