Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Asszonyok! Mit szólnátok...

Asszonyok! Mit szólnátok ahhoz, ha a férjetek munka utáni első útja nem haza, hanem a kocsmába vezetne?

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 20:22
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%
Ha ezt a kérdést minden érintett asszony megválaszolná, lefagyna az oldal.
2012. nov. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
51%

Elég sokan teszik ezt, főleg akkor, ha a kocsma útba esik.

Valószíű megvárnám a kocsma előtt és szelid rábeszéléssel haza irányítanám. Kérdezd meg tőle, mit szólna hozzá, ha te ugyanezt tennéd.

2012. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
50%
1hét után beszélnék vele, hogy ez így nem jó. Legalább is neked. Aztán beadnám a válást.
2012. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
70%

Nem örülnék neki!!

Szerencse az én férjem egyböl jön haza.Itthon issza meg azt az 1-2 üveg sörét. :)

2012. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
56%
Komolyan, csak 1-szer hamarabb menj a kocsmába mint ő. Aztán belép és gondolom nem túl pozitívan reagál erre. Na ekkor beszélgessetek egy nagyot. De otthon.
2012. nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
73%
Ha csak egy órát lenne ott minden nap kb. és utána tényleg hazajönne és normális maradna azért, én nem lennék rá mérges. Apu is ezt csinálta, sosem rúgott be és mikor hazajött, tök jó fej volt és foglalkozott velünk. A kocsmában kiengedte a gőzt, és nem otthon adta ki a feszkót. Ja és nagyon értelmes, rendes ember ettől még.
2012. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
43%
Hiába pontozgattok, aki ezt elnézi a férjének, annak csak gratulálni tudok, mivel az ilyen amíg él, ilyen marad, majd tönkremegy a család, a gyerekek meg itt sírnak a GYK-n, hogy mit tegyenek.
2012. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
81%
állítólag ami a munka és a magánélet között van, azok vagyunk mi - önmagunk...
2012. nov. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem sokáig marad, és csak egy sört iszik meg, akkor nekem még oké. Ha részegen jönne haza késő este/éjjel, akkor elbeszélgetnék vele először, megbeszélném vele, hogy mi a problémám, aztán ha nem próbál változtatni, akkor lapát.
2012. nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
76%
Mamám példáján okulva, aki mert lépni, mert jött a papa minden nap s*gg részegen és elverte a mamát, anyát, majd engem, azt hiszem, normális ha ez a véleményem. Lehet, hogy más ott ereszti ki a gőzt, és normálisan megy haza, én ennek ellenpéldáját láttam, de tudod mit? Szánalmas nőstény vagyok, mert átéltem, neked meg fogalmad sincs, hogy milyen ez :) úgyhogy részemről ennyi, pontozgass!!!!! :)
2012. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!