Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valakinek olyan férje/élet...

Van valakinek olyan férje/élettársa, akinek első uta az Édesanyjához vezet munka után és csak utána megy a feleséghez/párhoz? Ilyenkor mi a teendő? Lehet-e ezen változtatni, ha igen, hogyan és egyáltalán érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés
(első közös gyermeket váró kismama)
2011. máj. 13. 08:59
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
67%
Szerencsére az én párom nem ilyen, de abban biztos vagyok, hogy nem normális dolog, amit a tiéd csinál... Beszéltetek már a doloról? Mit reagált?
2011. máj. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
68%

OFF


Ezen még azelőtt kellett volna változtatni, mielőtt gyereket vállaltok.

Mert így már eleve egy problémás kapcsolatba születik a gyerek.

2011. máj. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
59%
Val.szeg az anyja érzelmileg zsarolja.
2011. máj. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltam már többször beszélni erről vele, de nem sok sikerrel.. Úgy érzem, nem is igazán érti, miről beszélek.. Neki ez természetes, nekem nem az.
2011. máj. 13. 09:07
 5/63 napietus ***** válasza:
85%
nekem meg apukámhoz vezet :) 2 éve vagyok férjnél, de ott megyek el a háza előtt, persze, hogy benézek 10 percre. csak, ha nagyon sietnem kell, akkor nem. persze nem töltöm ott a napot, tényleg csak 10 perc. férjemet ez nem zavarja, ha Téged igen, beszéljétek meg, hogy először menjen haza, aztán ha van kedvetek átmentek ketten az anyukájához.
2011. máj. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
53%

Munka után én is először anyuhoz/nagyihoz ugrok be, mert útba esnek. Páromnak viszont eszébe sem jut ezen kiakadni. Ha már valakinek párja van felejtse el a családját? De nagyon komoly, ha már valaki ilyen, azt itt a válaszolók egyből elkönyvelitek érzelmileg zarolós anyósnak meg anyuci kicsifiának...gáz.


25/N

2011. máj. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:
Engem nem az zavar, hogy tartja a kapcsolatot az Édesanyjával, ez természetes! Baj lenne, ha nem így lenne! Ennek örülök!De úgy gondolom, velem kellene élnie és igen, kettesben elmehetnénk bármikor, akár naponta is..
2011. máj. 13. 09:11
 8/63 anonim ***** válasza:
71%
Utolsónak off: jogosan könyvelik el. Legalábbis az én tapasztalatom is ezt mutatja. Nálunk pontosan ez történt, de nem ezért váltunk el,más oka volt, de nyilván közrejátszott. Azóta is a volt párom anyucival él és nem lett új párkapcsolata.
2011. máj. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
78%
Jóban vagy az anyukájával?
2011. máj. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
70%

Édesanyja egyedül él, vagy segíteni kell neki?

Az én párom is csinálta ezt egy időben, amíg el nem magyaráztam neki, hogy van telefon.

Náluk vicces volt a szitu, mert párom azért ment, mert az édesanyja mindig otthon van, ő pedig azért volt otthon, mert ment a párom. Ördögi kör :D

Ne támadd le, csak kérdezd meg, miért megy? Ha nincs konkrét oka, kérd, hogy inkább beszéljenek telefonon, mert miatta nem tud az édesanya sehova sem menni. Magyarázd el neki, hogy mindenkinek van saját élete, nem kell a másikra rátelepedni.

Ha az a válasz, hogy társaságra vágyik, akkor menj át hozzá te, vagy beszéljétek meg, hogy egyszer-egyszer átugrotok egymáshoz vacsorára.

Semmikép se bántsd vagy szídd az édesanyját, mert csak rontasz a helyzeten!

2011. máj. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!