Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segitsen! Muszaj volt...

Valaki segitsen! Muszaj volt hazudnom itthon. Kerem, valaki?

Figyelt kérdés

15 eves lany vagyok. Szuleim nem nagyon engednek el sehova sem. En titokban szoktam a baratommal talalkozni.. Anyumeknak meg azt mondom, hogy a baratnoimmel szoktunk csavarogni.. Mar kb. 2-3 honapja ez megy. Anyukam latni akarja a baratnoimet kepen, es a nevuket is tudni akarja, akikkel eljarok csavarogni.. Szoval nagyon nagyot hazudtam.. Nem vagyok buszke ra, de a baratomert barmit megtennek, es o is ertem.. Nagyon szeretjuk egymast.


Anyukamnak mit mondjak? Egyik bnom sem tudna fedezni.. Es ha most mondom el az igazat, akkor biztosan sehova nem enged el majd egy jo darabig... Valakinek nincs otlete? Tudom hogy egy nagy barom vagyok.. De mar nem tudok rajta valtoztatni. Es a baratommal nem enged talalkozni. Nagyon szepen kerem, aki tud valamit, minnel hamarabb valaszoljon


2012. nov. 11. 12:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Milyen a viszonyod a szüleiddel? Lehet, hogy jobb lenne, ha leülnél egyszer anyuddal és akkor megbeszélnétek a dolgokat, te is elmondanád az igazat. Van valamilyen különösebb oka, amiért nem engedi, hogy találkozz a barátoddal?
2012. nov. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
Barátnőid miért nem tudnának fedezni?
2012. nov. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem jo a viszonyom a szuleimmel:S nem akarjak megmondani, hogy mi az oka annak, hogy nem talalkozhatok vele... orulnenek neki, hogy nem cigizek, nem iszok, nem drogozok es nem vagy k.rva...:S


Baratnoim meg nincsenek... igazi meg foleg nem. Akivel joban is vagyok, az is rohadtul ketszinu... valaki otlet??:S surgoss lenne:\

2012. nov. 11. 13:19
 4/14 A kérdező kommentje:
nem vagyok k.rva*
2012. nov. 11. 13:20
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

probalj most elokerigeni egy baratnot, aki fedez, de utana az legyen az elso, hogy leulsz anyukaddal megbeszelni,es elmondod, hogy van baratod, ki az, stb. Ha most azzal allsz elo,hogy eddig a fiuval logtal, bizos nem fog elengedni, ugyhogy ami mar megtortent, azt probald meg kijavitani, de innentol kezdve egyenesen es oszinten beszelj vele, mutasd be a baratod, stb. Amugy miert nem engedne vele talalkozni?

En is csinaltam ezt sajnos par evvel ezelott, nagyon banom azota is,semmi jo nem fog kisulni a titkolozasbol, ha komoly a dolog, kesobb ugyis kiderul, es csak a szuleidnek fogsz cslodast okozni, hogy eddig hazudtal. Probalj megkerni egy baratnot, hogy most huzzon ki ebbol,de utana csak tiszta lappal :)

2012. nov. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
van megegy otletem, hivj el egy lanyt most setalni, baratno, oxztalytars, stb, ugy, hogy menjen eled, es toled induljatok. Amikor hazaersz, akkor pedig megmondod, hogy na o volt a baratnod, es akkor latni is fogjsk, hogy vele mesz el. Mast nem nagyon tudok mondani, probalj meg keriteni valakit, aztan pedig mondd el, hogy szeretnel a baratoddal is elnenni. En ezt ugy csinaltam, hogy a talalkozas elott beszeltem meg a baratnommel, hogyha valami, akkor fedezzen, h vele voltam. Sajnos.
2012. nov. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

Ezt csak egy nagyobb hazugsággal tudod kivédeni. De akkor azt elkezded görgetni magad előtt...és soha nem lesz vége, aztán egyszer csak jön a lebukás és nm 1 hazugságért fogsz lakolni hanem 100-ért. Én nem fogom azt mondani, hogy hazudj még tovább, és, hogy találj ki még több hazugságot, de azt sem fogom mondani, hogy valld be, hogy pasid van. (bár én ezt tenném) Én csak annyit fogok mondani neked, és szeretném ha elgondolkoznál rajta, hogy gondolj bele anyukád helyzetébe MA, amikor kisfiúkat ölnek meg olyan emberek akiket elvileg szeret a gyerek és viszontszeretik a gyereket látszólag, lányokat támadnak meg nappal, vagy kábítanak el és erőszakolnak meg, vagy ölnek meg, akár a pasijuk is! Nem ragozom...nyilván tudod mirő beszélek. Tudod anyukád egyszerűen FÉLT. Ahogy én is féltenélek, és féltem is a gyerekemet. Igenis tudni akarom kivel, kikkel lóg, mit csinál.

Szóval gondlokozz el...lehet, hogy mégsem lenne akkora patália ha elmondanád az igazságot.

2012. nov. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Koszonomszepen a valaszokat!

És azt fogom tenni, hogy keresek egy olyan normalisabb csajt.. neki elmondom, es remelem segit majd nekem. Aztan tiszta lap :) koszonom:)

2012. nov. 11. 14:16
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is segítek ha akarod xd írj privit :D
2012. nov. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
13:40! Így nem lehet élni. Ne képzeld, hogy régen nem történek ilyen szörnyű dolgok. Csak nem volt sajtó ami felkapja, egy-egy gyilkosság nem folyt a csapból. Én is beleőrültem volna, hogyha a szüleim ennyire korlátoztak volna(vagy a te szóhasználatod szerint féltettek volna), pedig akkoriban öltek meg egy fiatal lányt a városunkban, elég nagy visszhangja volt. Mégsem csak a kezüket fogva mehettem ki az utcára.
2012. nov. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!