Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a bátyámnak, mert...

Mit mondjak a bátyámnak, mert most szakított a barátnőjével?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez az ő bánata, hagyd meg neki. Levenni nem tudod róla.
2012. nov. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne mondj semmit, de türelmesen hallgasd végig, ha beszélni akar róla.
2012. nov. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit.

Gondolj bele, ha elkezded te is sajnál, akkor neki még jobban fog fájni a szíve.

Ha pedig úgy vígasztalod, hogy ne bánkódj, nem volt hozzád illő, stb. stb. amivel persze a hölgyet kritizálod, lehet, hogy a tesód még be is borít egy jókora pofonnal.


Jobb, ha most békén hagyod, neki is jobb, és lehet, hogy neked is jobb.

2012. nov. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De annyira idegesít hogy nem mond semmit.Meg nem tudom hogy mi volt köztük csak annyit hogy jártak és a csajnak volt egy két éves gyereke.És kíváncsi vagyok.
2012. nov. 11. 14:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt mondd: "csak így tovább!"
2012. nov. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hagyd rá a fenébe, felesleges bármit is feszegetni ilyenkor, jön-megy sok kapcsolat, azokat meg mindenki úgy dolgozza fel ahogy személyesen tudja, idővel felejtőágra kerül ez is, ha felhozod a témát csak nehezebb elterelni a gondolatokat.

Ha meg ő szakított és nem vele akkor meg mi a gáz? Nyilván pont ezt akarta, el sincs keseredve.

2012. nov. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És ne legyél kíváncsi a másik ügyeire, rá tartozik meg az exére.
2012. nov. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pletykás vénasszony, csak csámcsogni akarsz rajta. Nézz tévét.
2012. nov. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Azon kívül, amit ott írtam, még:

- mi közöd hozzá, az ő élete, majd alakítja, ahogy akarja, vagy ahogy tudja, neked semmi tennivalód

- meglehet, hogy ezek után havonta, kéthavonta cseréli a csajait, és akkor is majd minden esetben azon fogsz rágódni, hogy mit mondj neki?

- te mit szólnál, ha másvalaki, esetleg pont ő, kezdene el turkálni a te magánéletedben? Hagyd békén!

2012. nov. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Bocsi a kérdést rosszul tettem fel a volt barátnője szakított vele.
2012. nov. 11. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!