Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus kapcsolatban élek....

Leszbikus kapcsolatban élek. A barátnőm csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, ő szintén. Az egyetemen ismertem meg, ő teljesen más, mint én, bevállalós, feltűnő, kicsit problémás, én meg a visszafogottságban hiszek. Neki még sosem volt lánnyal "dolga", mindig pasikkal kavart. Én kislány korom óta tudom, hogy nem érdekelnek a férfiak, nem vagyok fiús, vagy bármi ilyesmi és lelki trauma sem ért, szimplán nem vonzottak soha, bár randizni randiztam velük kamaszkoromban, mert teljesen átlagos szőke kiscsaj voltam, akire azért tapadtak, de mindegy, lényeg, hogy rájöttem, ez nem az én utam.


Szóval lassan fél éve, hogy így vagyunk a lánnyal. És én nem tudom, hogy ezt komolyan gondolja-e, mert még mindig odavan az exéért, a szomszédsrácért, a kedvenc énekeséért és így tovább. Nem várom el, hogy mondjon le róluk, de néha úgy érzem, hülyének néz és csak szórakozik velem. Jóformán egymásnál is lakunk. Leginkább úgy érzem, hogy a legjobb barátnőjének tart és nem többnek, mert tök sokszor érzéketlenül viselkedik. Én szeretem. De csak titkon, mert félév után még nem mondok ilyet. Van, akinek később se, mert nem tudok könnyen szeretni. Főleg, amíg nem tudom, hogy nem csak egy hisztis barbie baba játéka vagyok.

Néhány pillanatban pedig ezt bizonyítja, még ha a barátai előtt fel is vállalja, hogy mi van köztünk. Máskor pedig arról beszél, hogy ő majd egyszer családot akar, férjjel.


Komolytalan dolog, útkeresés egyik állomása vagyok csak? Lépjek ki ebből?


2012. nov. 16. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

szerintem az utolsó előtti mondatod lesz.

nem kell kilépni belőle feltétlen.

élvezd ameddig tart.

2012. nov. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozik veled, neki még a pasi kell mindig. Lépj ki szerintem, ha nem akarsz még jobban sérülni.
2012. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem csak addig kellesz neki, amíg nem talál férjnek való pasit. Lefeküdtetek már? Mert lehet hogy tényleg csak a legjobb barátnőjeként kezel téged.
2012. nov. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Ne haragudj, de szerintem csak egy kalandnak tekint... Az, hogy felvállalja még nem jelenti feltétlenül azt, hogy komolyan gondolja.. :/
2012. nov. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem biszex és te vagy a tanítója. Kipróbálja milyen és egyszer majd kilép a dologból
2012. nov. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát igen, megléptük már azokat a lépcsőfokokat, amiket egy normál kapcsolatban szoktak a felek. Nem látok bele a fejébe, elég jó színésznő lenne.

Volt, hogy besértődtem és nem hívtam napokig, mert bunkó volt. Aztán jött sütivel, nagyon megnyílt azon az estén és egy új oldalát mutatta meg. Akkor éreztem először, hogy valamiért fontos vagyok neki.

2012. nov. 16. 21:58
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Amennyit leírtál a barátnőd egy szeles liba, aki esetleg csak divatból leszbikus. Egyértelmű hogy vonzzák a férfiak, hiszen különben nem beszélne róluk.


Szerintem hagyd a fenébe.

2012. nov. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, biztos fájna. Ha nem szeretném, már leléptem volna, de valami miatt mégsem tudok. Sokat jelent nekem, bármilyen is.
2012. nov. 16. 22:32
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is úgy tűnik mint ahogy előttem mondták, egy divat leszbi aki szórakozik veled, keress normális párt.
2012. nov. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%

Sajnálom a helyzetedet. Nem tudom, hogy mit akarhat, de valamennyire biztos vonzódik hozzád, hiszen ez olyan, hogy én pl. nem lennék képes egy nővel lefeküdni, akármilyen jó barátnőm is. És ő lehetne egy pasival is éppenséggel.

Valamit szeret benned, valamiért jól esik, hogy gyengéd vagy hozzá. És félév csak félév, nem 1-2 alkalom. Talán csak nem biztos önmagában, de az tuti, hogy valaki érzések nélkül nincs együtt félévig egy azonos neművel. Én komolyan elbeszélgetnék vele, hogy mit akar kettőtökkel, mit érez irántad.

2012. nov. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!