Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaltok he nagyon össze...

ANITA525 kérdése:

Mit csinaltok he nagyon össze vesztek a párotokkal?

Figyelt kérdés
Ugy értem hogy ő bàntott meg és te olyan mérges vagy alig látsz a dühtől és valamivel te is vissza akarsz vàgni neki?
2012. nov. 19. 06:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Visszavágni? Mi a fenének? Ha valamiért mérges vagyok rá akkor bőven elég az-az egy konfliktus is, nem fogom még tetőzni azzal, hogy visszavágjak neki. Ez annyira gyerekes..


Megpróbáljuk megbeszélni ha van valami gond és ez az elmúlt 5 évben nálunk működött.

2012. nov. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Összeveszni, veszekedni nem szoktunk, de ha nagyon ritkán elöfordult, hogy valamit mondott, ami feldühit, akkor KIMEGYEK a szobából és megvárom, amig Ö IS, meg ÉN IS lenyugszunk, és UTÁNA megbeszéljük.


Visszavágni igencsak éretlen viselkedésre vall, és nem kell csodálkozni, ha a kapcsolat nem lesz tartós, ha óvodás módon viselkedsz.

2012. nov. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak mondom, mondom a magamét, ő meg hallgat kifejezéstelen arccal. Ez annyira felbosszant, hogy nagyobb hévvel mondom. Egészen addig, amíg ránk nem tör a röhögő görcs. Nem szoktunk hagyományos értelemben véve veszekedni. A hangunkat se emeljük meg.
2012. nov. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Régen rossz, ha vissza akarnék neki vágni. Az azt jelentene, hogy nem szeretem.
2012. nov. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha meg nem fordult a fejemben, hogy visszavágjak.. Azzal fájdalmat okoznék neki, és ezt semmiképp nem akarnám annak akibe szerelmes vagyok. Igaza van az előttem szólónak. Ha visszavágnék, nem szeretném.
2012. nov. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha megbánt és szétvet az ideg első körben kimegyek és átgondolom a hallotakat.Ha úgy érzem igazságtalan volt akkor bedurcázok.Innetől kezdve több folytatása lehet a dolognak.Vagy durcázok pár órát és utánna minden rendben vagy addig nyaggat mig ki nem békülünk.

régen volt hogy napokig képes voltam duzzogni,mostmár ez nem jellemző.

2012. nov. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A visszavágás és a fájdalom okozása helyett koncentrálj arra, hogy az alapproblémát megfejtsd, és megoldjátok higgadtan a félreértést, hogy többet ez a téma ne okozzon vitát. Miért akarnál visszavágni, vagy harcolni vagy fájdalmat okozni annak, akit szeretsz?
2012. nov. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Dugunk egyet és kibékülünk.
2012. nov. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem szabad visszavágni. Abból csak harag lesz. (Bár nehéz megállni.) A bosszú bosszút szül. Egy ideig ne szólj hozzá, csillapodj le. Aztán próbálj vele higgadtan beszélni. Ha nem veszi észre magát, és még jobban megbánt (nem kér bocsánatot, nem hallgat meg, kiröhög vagy letagadja), akkor elmondhetod neki, hogy ez mennyire rossz neked. Ha nem érdekli, akkor máskor is ilyen szemét lehet. Két dologgal leckéztetheted: nincs szex amíg ki nem engeszteled (ez nálunk nem válik be), nem vásárolsz/főzöl neki. Egyébként mit sikerült tennie? A pasik egy csomo dolgot csinálnak/nem csinálnak, ami tőlük természetes. Az én férjem 15 év alatt nem tudott bocsánatot kérni akkor sem, ha mondtam neki, hogy elvárom. Viszont egyszercsak megjelenik mellettem egy bögre kávéval vagy egy kis csokival.
2012. nov. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Viselkedj úgy mint minden intelligens ember, hallgasd végig, gondold át, nyugodjatok le, majd beszéld meg vele.
2012. nov. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!