Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek kevés barátnőjük van...

Akiknek kevés barátnőjük van és ritkán találkoznak mit csináltok egész nap?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Én például dolgozom:-)
2012. júl. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dolgozunk.
2012. júl. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel egyetemista vagyok és nyári szünetem van, a legjobb barátnőm távol, szintén otthon, diákmelóra pedig a környéken sincs lehetőség, ezért igyekszem lekötni magam. Ücsörgök itt, a gép előtt, nagyokat alszok, végignézek egy csomó sorozatot, olvasok, kutyázok, főzök vagy sütök valamit, mire a szüleim hazaérnek... Bár sosem kérték, jól esik látni, hogy ott a friss uzsonna/vacsora mire hazaérnek és jóízűen meg is eszik.

Élvezem nagyon, hogy lógathatom a lábamat egy kicsit, suli idő alatt sajnos nincs időm könyvre, sorozatokra, sem nagyon sok mindenre nincs... :( A barátnőm persze hiányzik, de igyekszünk annyit bandázni amennyit lehet és a párommal is a lehető legtöbb időt együtt tölteni.

2012. júl. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ilyenkor azokkak vagyok akikre mindig számíthatok!

:Számítógép,Tv (.JÓBARÁTOK.10.évada dvd-n), most elkezdtem sütögetni.( az amerikai süti finom és könnyű), eljárok biciglizni, sétálok a városba, blogozni kezdtem stb.

2012. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és 14/L vagyok!
2012. júl. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!