Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem mindenféle magyarérze...

A férjem mindenféle magyarérzelmű honlapon jelen van, illetve a közösségi portálokon ehhez kapcsolódó cikkeket, idézeteket szokott megosztani. Én a sajátomon nem szeretem ezt reklámozni. Gyávaság ez?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 13:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Félre ne értse senki, nem szégyellem, hogy magyar vagyok!
2012. nov. 22. 13:28
 2/9 anonim ***** válasza:
nem
2012. nov. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mert arra gondolok, hogy mi van, ha holnap már nem kell bemenni a munkahelyre egy-egy ilyen cikk miatt.
2012. nov. 22. 13:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem szégyellem, mégsem reklámozom, osztom tovább. Nekem a bátyám csinálja azt, amit a férjed, napi szinten virítanak az üzenőfalamon, mégse teszem. Főleg úgy, hogy sok mindenben nem értek egyet azokkal a dolgokkal, amelyek ezekben a cikkekben vannak. Másokban meg persze igen, de nem reklámozom, legfeljebb nyomok egy tetszik-et.
2012. nov. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
ha azért nem reklámozod, mert nem tartod fontosnak, odaillőnek, akkor nem gyávaság. ha fontosnak tartod, mégsem teszed, mert tartasz attól, h mit gondolnak majd rólad az emberek, akkor gyávaság. a férjed kritizál téged emiatt?
2012. nov. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

5 vagyok. még annyi:

én sem szégyellem, h magyar vagyok. az vagyok, annak is tartom magam és sosem tagadnám le. de a leírtak alapján nagyjából sejtem, h a férjednek milyen a hozzáállása. ez a fajta, politikával átitatott "magyarkodás", sokakban visszatetszést kelt. bennem is.

2012. nov. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A hatalom mindenütt jelen van. Még ott is, ahol nem is gondolnánk. Nem vagyok gyáva, de a véleményemet a saját érdekemben és a családom érdekében nem hangoztatom. A férjed is gondolhatna Rátok.
2012. nov. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"Fortélyos félelem igazgat ..."
2012. nov. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, hát nem tudom, én ilyen dolgokban mindig fel szoktam vállalni a véleményemet... belevéve azt is, hogy van olyan dolog, amit teljes mellbedobással támogatok, és azt is, hogy van olyan, amit szívesen olvasok, sok gondolatával egyet is értek, de más okok miatt meg nem szeretnék mellé állni. A politikai mozgalmak zöme ilyen, nem igazán van olyan politikai csoportosulás szerintem, ami ne lenne tele megélhetésiekkel, ostobenkókkal, korrupt gazemberekkel. Ha egyébként számomra szimpatikusabb nézeteket képviselnek, ha ellenszenvesebbeket. Szóval azt hiszem, ma pártzászlók alá nem állnék, nem azért, mert nem merek, hanem azért, mert nem akarok.

De mondjuk a prágai altglob attac mellett kiálltam, a 98-as "drogszigor-ellenes" demo mellett kiálltam (tőlem is idéztek majd az összes hiradóban:)), az iraki invázió elleni megmozdulás mellett kiálltam, mert ezek a konkrét célok számomra teljes egészében vállalhatók voltak, névvel, arccal, TV-nyilatkozattal, akármivel.

Amit kérdezel, az meg nem gyávaság, hanem opportunizmus, már ha nem elvből csinálod. Ha elvből, akkor semmi baj vele.

"demokratának lenni annyi mint nem félni" - mondta Bibó, és igaza van:)

2012. nov. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!