Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » A jelen beutazási feltételek...

A jelen beutazási feltételek mellett hogyan lehet hivatalosan kimenni és munkát vállalni Amerikában, mondjuk Floridában? Családdal lehet-e kitelepülni, vagy teljesíthetetlenek a feltételek ehhez?

Figyelt kérdés
Jelen nyelvtudásom alap fokú angolból, de természetesen tanulom már a nyelvet, hogy megfelelő legyen. Érettségim van és 30 éves vagyok. 10 évig voltam területi képviselő, úgyhogy sokat vezettem.Ha van kint ismerős aki munka ügyben segítene, , akkor könnyebb a beutazási, munka vállalásit megkapni?
2009. ápr. 11. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha először tudsz munkát szerezni, akkor a munkáltatód mindent elintéz neked. Egy barátom ment ki nemrég dolgozni fizikusként egy kutatóintézetbe, neki is intéztek mindent.
2009. ápr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te ha jól tudom már írtál ide ausztráliai munkavállalást keresvén. Az amerikai munkavállalás jóval húzósabb, mint az ausztrál. Csak olyat fognak szponzorálni, akinek olyan SZAKKÉPESÍTÉSE van, amire szükség van. A szükség alatt azt kell érteni, hogy olyan szakmád van, amiből hiány van, így egy amerikai nem tudná betölteni az állást. Pl. orvosokat, nővéreket, tanárokat keresnek. A szakmunkások között nem tudom, hogy milyen munkák a kelendők, de biztos, hogy csak szakképzetten vagy felsőfokú végzettséggel kaphatsz hivatalosan munkavállalásit. A munkavállalásit még otthonról kell rendezned. Úgy nem kaphatsz legális munkát, ha te kiutazol, mint turista. Arról nem beszélve, hogy családdal együtt kimenni hatalmas kockázat. Ja, meg itt (az USA-ban) már sok amerikai is elvesztette a munkáját és valószínűleg le fogják csökkenteni a munkavállalási lehetőségeket külföldiek számára. Az amerikai is rákényszerül majd, hogy elvállaljon olyan munkát, amit korábban nem akart. Gondolom, hogy ezután több lesz a szakképzett, ha el akar valaki helyezkedni, így nem hiszem, hogy sok esély van rá. Beszélhetsz a budapesti Amerikai Nagykövetséggel, ha részleteket akarsz, de szerintem nem sok esély van ilyen képesítés (annak hiánya) mellett. Angliába próbálkozz, ott 1000-szer több esélyed lesz.
2009. ápr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Angliáról azt beszélik, hogy ott nagyon sznobok az emberek. Ha meghallják, hogy külföldi vagy, mínusz 40% esély, főleg ha magyar, áhh...esélytelen. DE ezt nem én állítom, ezt én is csak hallottam, legyen szíves valaki megcáfolni, remélem én is, hogy nem így van. :-DD
2009. aug. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
aki azt irta hogy: angliaban nagyon sok sznoob van hat gratulalok neki hulye gyerek florida az del amerika reszen van es nem angliaba meg enyi eszed sincs???
2009. dec. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Dél Amerika sem sokkal kisebb hülyeség:)

Amerika déli részén esetleg...

2009. dec. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

azt akarok mondani hogy to mind1 hogy del amerika vagy angila mert mind ketto majdnem ugyan akkora???????!!!!!

del amerika leg aljan talalhatjuk floridat ha esetleg neznetek neha terkepet

2009. dec. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17:05: Észak-Amerika déli részén van Florida. Dél-Amerika teljesen máshol van...ha nem hiszed, nézd meg a térképen.
2009. dec. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!