Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi lehet a...

Szerintetek mennyi lehet a kamu kérdés ebben a kategóriában? Mondjuk 10 kérdésből.

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 16:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
20%
például a tied
2012. nov. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Ezt nehéz megmondani. Mindenesetre jellemző, hogy a kérdező egyoldalúan a saját érdekei szerint mutatja be a történetét. És ha nem kap megerősítést a saját verziójára lepontozást ad.
2012. nov. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
2-3. De sokszor nem lehet eldönteni hogy kamu-e a kérdés vagy a kérdező tényleg ennyire buta. Rengeteg kifordult gondolkodású ember van ám is hazánkban akik itt keresnek válaszokat.
2012. nov. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Antimod ***** válasza:
52%
Egyáltalán, kinek van ideje és egyáltalán indíttatása arra, hogy valótlan kérdéseket tegyen fel? Nem tudom felfogni, hogy az mire jó. Remélem csak százból lehet egész számmal meghatározni a kamu kérdéseket, tízből nem.
2012. nov. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
44%

..kis hazánkban.

Bocs az elírásért.

2012. nov. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30%

nem tudom,de kicsit unalmas már,hogy sokan egyből bevagjak,hogy kamu.

és ha nem? ha pl tényleg terhes valaki,és szüksége lenne a segitsegre? ehelyett kap egy csomó gúnyos valaszt az illető+hogy kamu...

ez nem idetartozik,de elég bosszantó

2012. nov. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem, ha jó a kérdés, akkor igazából nem is olyan fontos, hogy kamu e vagy sem. Nyilván őt érdekli így is úgy is és ha jól megfogalmazta, akkor mások is elgondolkodnak rajta és közösen megbeszélik. Szerintem ez nem egy tragédia.


Ez igaz az Ezotériára is. Szerintem jobb(akár mondhatjuk azt mókásabb) válaszok születnek akkor, ha a válaszoló valamennyire komolya veszi a kérdést és nem csak beírja, hogy kamu.

2012. nov. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
13%
Inkább az a kérdés, hogy hányan válaszolnak szakértőként úgy, hogy közben a wikipédiából meg a gugliból nyerik a tudásukat?
2012. nov. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
En akkor gondolom, hogy "kamu" a kérdés, amikor "általában"a kérdezõ nem ir vissza, vagy egyáltalán nem is válaszol.
2012. nov. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem ebben a kategóriában nem nagyon szokott kamu kérdés lenni.Talán 10-ől 1 kb.Az inkább a szerelem szex kategóriára jellemző.
2012. nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!