Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedden bemutat Párom a szülein...

Kedden bemutat Párom a szüleinek, nagyon ideges vagyok. Mit vegyek fel, hogy öltözzek? Vigyek magammal valamit? Nem tudom mi a szokás ilyenkor.

Figyelt kérdés
24 éves lány.
2012. nov. 25. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen kipakolva a csöcsöd. Ennyi.
2012. nov. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Attól függ. Ha családi rendezvényre, születésnapra visz el, akkor vigyetek közösen ajándékot. Ha csak délután beugrotok, akkor vihetsz saját sütit, egy kis csokor/cserép virágot, de nem kötelező. Idegeskedni tök fölösleges, legföljebb leszűrik rólad első látásra, hogy egy neurotikus/hisztérikus liba vagy. Nem kannibálok közé mész, hanem a szerelmed szüleihez, nem ilyen drámai ez...


És szerintem normális öltözék bőven elég. Csinos felső, pulcsi, farmer. Én ezekből sose csináltam nagy ügyet, mégis minden család szeretett eddig, ahol be voltam mutatva.

2012. nov. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Süss sütit, az általában elnyeri a család tetszését. :) Ne legyél kihívó, egyszerűen csak add önmagad. Sok sikert. :)
2012. nov. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi barátom édesanyjának vittem egy cserepes mini rózsát,és valami bort ha jól emlékszem.Nem volt kihívó öltözékem,és nagyon kedvesen bájcseverésztem:)
2012. nov. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Öltözz fel igényesen, ennyi. Ez csak egy "kötelező" pofamustra, amit mindenki a háta közepére kíván...
2012. nov. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia:)

Öltözz csinosan,csak ne kihívóan:)

A párodtól tudakold meg ,minek örülnének a szülők.

A mamának,virág vagy valami desszert,apukának,bor stb.

2012. nov. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Amikor én anyunak és apunak bemutattam barátnőmet (1 év után) ő is nagyon ideges voltam sétálva mentünk a házuktól hozzánk és egész végig azt hallgattam, hogy "mi lesz ha nem tetszek nekik?" "mi lesz ha valami rosszat mondok?" de nyugodj meg semmi gond nem lesz öltözz fel szépen és tisztelet tudóan köszönj stb. majd a fiú a nehezét megteszi.

14/F

2013. ápr. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Eisenherz válasza:

2. válaszoló:

Igen, emlékszem rá, hogy mi is nagyon szerettünk! :D

2014. ápr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!