Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy az ikertesómma...

Lehetséges hogy az ikertesómmal érezzük egymás baját vagy ez csak véletlen?

Figyelt kérdés
Hetente egyszer kétszer találkozunk és olyankor megbeszéljük egymással a hét eseményeit. Pár hónapja egy hétvégén kórházba került a szive miatt és aznap én is éreztem valamit de nálam nem találtak semmit. Tegnap óta alig bír lábra állni mert fáj a bokája, nekem ugyanott szúr néha. Amikor valamelyikünk megbetegszik akkor a másik is érez valamit. Lehet hogy csak véletlen de túl gyakran történik ilyesmi.
2012. nov. 26. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Ikertestvéreknél ez bizonyított, és testvéreknél is gyakran előfordul.
2012. nov. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Egypetéjű ikreknél ez bizony gyakori. Csak a tudomány áll értetlenül előtte.
2012. nov. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13%
Ezt hívják belemagyarázásnak. Ha esetleg ugyankkor, ugyanott, ugyanaz lenne a bajotok, akkor lehetne róla gondolkodni, de az, hogy néha ugyanott fáj... ennyi erővel mindenkinek fáj néha ugyanott, ahol a másiknak.
2012. nov. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Ez lehetséges, sőt kész tény. És szerintem egy csoda :)

Nekem mondjuk anyukámmal kapcsolatban vannak megérzéseim amik beigazolódtak. Erős szúrást éreztem a szívemben, kiderült anyunak szívrohama volt a munkahelyén ugyanabban az időben. Nem hiszem hogy véletlen az ilyen.

2012. nov. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen, lehetséges. Anyámmal és a gyerekemmel is meg szoktuk érezni egymás hangulatát a távolból vagy ha baj van.
2012. nov. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egypetéjű ikrek vagytok? ha igen, akkor ez teljesen normális, gyakori
2013. jan. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!