Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért kell azt csinálni pár...

Mért kell azt csinálni pár nőnek, hogy azért esik "véletlen" teherbe, hogy megtartsa a pasit magának? Ismerek sajos pár ilyet és gusztustalannak, inkorrektnek tartom!

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 18:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Nagynéném is ilyen volt. Most egyedülálló anya, 4 éves a kislány, gyerektartást nem kapnak.
2012. szept. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Divat lett gyerekhez keresni az apát, nem apával csinálni gyereket...
2012. szept. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Mert azt hiszik hogy ezzel majd megtartják a pasit meg pénzük is lesz eltartják őket stb. De a valóság 90% ban azt mutatja hogy a pasi menekül a rázúdított felelősség alól vagy viták és összeveszések lesznek ebből aminek az a vége hogy szétmennek. Amúgy csak a buta nők csinálnak ilyet.
2012. szept. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem tennék ilyet. A gyerekvállalás az két ember közös döntése kéne hogy legyen, nem az, hogy a nő eldönti. Megvan a véleményem azokról a nőkről, akik így akarják megfogni a férfit, nem gondolva arra, hogy a gyereknek milyen lesz és szerintem pont ezzel éri el, hogy a férfi elmegy, otthagyja, mert ez komoly döntés, nem olyan, amibe egyedül lehetne dönteni.
2012. szept. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sajnos egy nagyon közeli rokonom is ezt csinálta tizenx éve.Bár ő szerencsés volt mert vele maradt a pasi s azóta van még egy gyerekük is de szerintem ez a ritka.Ha nem lett volna az első baba már rég nem lennének együtt.
2012. szept. 29. 18:20
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Mert úgy gondolja, hogy az egy jó pasi, és érzi, hogy nem fog vele maradni, hacsak nem esik tőle teherbe.

Nyilván az is kell, hogy a nőben ott legyen már a gyerekvállalás utáni vágy. És ha el is hagyja a pasi, akkor is egy életen át kapcsolatban maradhat vele a nő, hiszen nyilván a gyerek összeköti őket. Mindig lesz közös megbeszélnivaló. Ez vigasztalja a nőt.

Na, meg úgy is gondolhatja, hogy jobb pasit úgysem találna. Így hát teherbe esik tőle.

2012. szept. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Kár ezen kattogni, annyi minden gusztustalan dolog megy a világban, nők és férfiak részéről is, jobb, ha nem is gondolsz ilyenekre, mert bedilizel! (tudom, néha már én is ott tartottam, hogy ennek a világnak pusztulnia kéne, akkora szemétládák vannak a Földön...)

2012. szept. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

Na én mondok jobbat :) A csaj ugyanezt csinálta mikor rájött hogy a barátja már nem akar vele maradni (konkrétan engem nézett ki, de szakítania kellett volna elõbb :D) Szépen szült egy gyereket, és együtt maradtak 3 évig.

És itt jön a vicc, a rib@nc lépett le hogy õ mégis élni akar még, és szegény srác nyakában maradt agyerek, anyuci azóta sem érdeklõdik felõle, holott a srác már majdnem elkészült a közös házukkal.

Szép, mi?

2012. szept. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kár ezen kattogni. A férfiak is csinálnak épp elég gusztustalan dolgot.

Akár párkapcsolaton belül is.

De még a kapcsolatok elején is, lehazudják a csillagokat is az égről, hogy meglegyen nekik a nő, aztán miután már beleszeretett a csajszi, szépen eldobják.

2012. szept. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%

erre én mindig csak annyit tudok mondani, hogy a pasinak is megvan a lehetősége, hogy védekezzen, nem kell feltétlenül a nőt hibáztatni.


engem úgy hagyott ott apám pár hetesen, hogy házasságba születtem, és tervezett gyerek voltam. még véletlenül sem lehet azt mondani, hogy anyám ezzel akarta megfogni magának...


az a baj a mai kapcsolatokkal, hogy nagy részük mellőzi az őszinteséget. anélkül pedig az egésznek semmi értelme.

2012. szept. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!