Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális 14...

Szerintetek ez normális 14 évesen?

Figyelt kérdés
Az van hogy az anyám szinte nem is figyel rám csak a nevelő apámmal foglalkozik nagyon néha foglalkozik velem és mostnában minden nap sírok, vakdosom az ereim meg hiányzik a szeretet, én meg nem akarom megmondani az anyámnak hogy most mivan csak a tesóm veszi észre h valami van velem mert egész nap csak vagyok magamnak de csak itthon! iskolába nem vagyok olyan de ahogy írom ezt a sírás keringet mit csináljak h jobb legyen???
2012. nov. 29. 15:40
 1/3 anonim válasza:
Ne az önsajnálattal törődj, hanem éld életed legjobb éveit. Barátkozz, ismerkedj, élvezd az életet és nem keseregj mindenen.
2012. nov. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tetris ***** válasza:

Miért nem ülsz le beszélgetni édesanyáddal? MNiért nem mondod el neki, hogy mi bánt?

Mi itt a gyk-n nem tehetjük meg helyetted. Sopánkodás helyett inkább tegyél valamit, hogy ez a keserves helyzet megváltozzon. Talán még a mostohaapáddal is elbeszélgethetnél, lehet, hogy tök jó fej lenne, és segítene.

Egyébként pedig 14 évesen éppen keringőt járnak a hormonjaid, ettől is lehet, hogy ilyen sírós hangulatban vagy.

2012. nov. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól írta az előttem levő. Ülj le anyuddal, és beszélj neki erről. És ne vagdosd magad, mert attól nem lesz jobb. Próbálj egy kicsit lazítani magadon, és szerezz barátokat. Akkor talán több lesz a nevetés, mint a sírás. De az sose megoldás, ha saját magadban teszel kárt.
2012. nov. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!