Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális hogy 16 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy 16 évesen még nem volt barátom?

Figyelt kérdés
lehetett volna rá alkalmam.. de egyikbe se voltam szerelmes így hát folyton visszautasítok mindenkit. ha így folytatom lehet sose lesz senkim :( vagy megéri várni "rá"?

2012. nov. 24. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, normális, igen, megéri várni.
2012. nov. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
persze
2012. nov. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 József a zerge ***** válasza:
Nem! Ez teljesen abnormális!
2012. nov. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most már csapj bele a lecsóba.
2012. nov. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem a 17. szülinapom előtt két hónappal lett először barátom - azóta is (majdnem egy éve) vele vagyok. (:


Bár előtte csókolóztam egy sráccal, aki csúnyán visszautasított másnap, de az nem számít párkapcsolatnak.:D


Szerintem megéri várni, én legalábbis így utólag úgy érzem..

2012. nov. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eléggé nem normális elképzelésed vannak a szerelemről. Azt hiszed kép embert meglő kupidó nyila és onnantól szerelmesek? Nincs szerelem első látásra.
2012. nov. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Ennyi idősen még ne is aggódj emiatt inkább. Ne akard elsietni.
2012. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Normális,hogy nem volt még barátod.Várjál 1 kicsit,vagy szerezél valakit
2012. nov. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!