Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem külföldön dolgozik,...

A férjem külföldön dolgozik, eleinte minden nap beszéltünk telefonon, már ingyen beszélhetnénk skype-n, de arra hivatkozik, hogy azért nem jelentkezett egyik-másik nap, mert fáradt volt este, nem sértő ez?

Figyelt kérdés

Az első havi béréből vett egy laptopot és adott lenne a lehetőség beszélni minden nap.Amikor hazajött nagy reményekkel vártam,örültünk is neki nagyon amikor 2 hónap után végre hazajöhetett,de úgy ment el ,mint egy rokon,nem úgy mint a párom,egyre mélyül a szakadék közöttünk úgy érzem.

Amikor először elment én hetekig sírtam este,most pedig sem ő nem említi már ,hogy nagyon nehezen bírná sem én nem érzem már úgy,kezdünk leszakadni egymásról :( .

Itthon megszünt a munkahelye és a környékünkön nincs is munkalehetőség ezért ment ki kényszerből külföldre dolgozni,nekem viszonylag stabil,tűrhetően fizető munkám van.


2012. dec. 1. 11:29
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt kiment dolgozni, milyen volt a házasságotok?
2012. dec. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

Nagyon rányomta a béleget az utóbbi évünkre a pénztelenség,holott régebben nagyon is jól ment a szekér,gyakorlatilag hónapokig csak az én bérem volt biztos bevétel,emiatt rengeteget idegeskedtem,ő félig-meddig a depresszióig jutott.

Szeretném visszahódítani valahogy.

2012. dec. 1. 11:35
 3/42 A kérdező kommentje:
"béleget " = bélyeget :-)
2012. dec. 1. 11:36
 4/42 anonim ***** válasza:
100%

A mi hazassagunk igy ment tonkre tavhazassag the end nalunk.

Csak nalunk en a no mentem el kulfoldre.Addig o szepen becsajozott megcsalt M orszagon.En hulye meg kuldtem minden penzt csoron eltem tomegszallason o meg elkoltotte az uj novel. Jol rafaztam es kozben meg hitegetett minden oke otthon ezt vett azt vett. Kozben eltunt ket hetre kesobb kiderult az en fizetesembol naszutra mentek az uj csajjal nekem azt hazudta kuldjek meg penzt mert kikapcsoltak a nettet mar ket hete.

2012. dec. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Menj utána! A távkapcsolat ritkán működik.
2012. dec. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szét fogtok menni,már bocs hogy ezt mondom,ha lenne gyerek akkor összetarthatna titeket,vagy hivna a gyerek miatt,ismerek egy part ahol szinten apuka külföldön,és siralmas a helyzet,csak a gyerekek miatt vannak együtt.egy évben 4 szer ha haza jön.
2012. dec. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Vigyázz,nagyon!


Nekem is volt ilyen,kiment Ausztriába,jól ment a dolga,vett ezt,azt,én nem vártam el,hogy felpakolva jöjjön haza hozzám,de a szüleinek,rokonainak mindig vett valami apróságot,engem lesz.rt!

jó,eleinte én is könyörögtem,hogy mondja meg miért változott meg,hetente egyszer keresett,akkor is 5-6 percekre....aztán azt mondta,ne telepedjek rá,majd egyszer hazajön

vártam,vártam,én itthon dolgoztam.

egyszer beszélgettünk,és felvetette,lehet kinn marad,erre én?

micsoda?

Lecsaptam a telefont,és nem hívtam,aztán 3 hét múlva visszajött,persze h én voltam az első,akit megtalált,kirúgták,szépen mondtam neki,hogy menjen a szüleihez....akiket állítólag 3 naponta hívott,azóta nem is láttam

nem lettem depressziós


Most ezzel nem azt tanácsolom,hogy hagyd el,dehogy

próbálj vele erről beszélni,ha egy kicsit is szilárd még a kapcsolat,akkor szerintem meg lehet beszélni

mond el,hogy te várod,de úgy érzed,az ő érzései feléd,sokkal gyengébbek

kérdezd meg,hogy mik a tervei a jövőre nézve?

2012. dec. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Hú-ha :-( ez nagyon durva történet !


Én is számtalan hasonlóról hallottam már,hogy ha hosszabb távra külföldre mnet az egyik fél,akkor valamelyikük mindeközben másnál vígasztalódott...kérdés ,hogy mit lehet tenni,nekem most még...ha nem túl késő már így is, két gyerekünk van egyébként.


Amikor hazajött egy hétre én körbeugráltam,mostam,főztem,takarítottam,hogy ő nyugodtan tölthesse az időt a gyerekekkel,ha hazajöttek este az oviból,bölcsiből,minden nap felkerekedett egyedül és elment az apukájához,vagy ilyen-olyan ügyeket elintézni... :-/

2012. dec. 1. 11:52
 9/42 A kérdező kommentje:

Úgy kezdtünk bele,hogy muszály kimennie külföldre és majd lesz valahogy,de nem tehetünk mást,mert bedől a hitelünk...aztán most 3 hónap múlva úgy érzem,hogy énrám maradt a két gyerek,háztartás,itthoni ügyek intézése és ha beszélünk és problémákról merek szólni,akkor azt mondja inkább így ne is beszéljünk :-( .

Nagyon haragszom rá !

2012. dec. 1. 11:55
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek?


Húúú.....így azért bonyolultabb,és a gyerekeknek sem örül?

Inkább el megy ide-oda,ahelyett hogy a gyerekeivel töltené azt a kis időt,no meg a párjával.

Ne így legyen,nem akarlak ijesztgetni,de lehet van valakije...bár ez nem törvényszerű,hogy így legyen,mondanám azt,hogy a munka miatt fáradt,de hogy a gyerekekkel sem foglalkozik úgy...

2012. dec. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!