Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol segíthetnék (önkéntesen)...

Hol segíthetnék (önkéntesen) családokat/ gyerekeket, képzettség nélkül? Tudtok ilyen lehetőségről?

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 15:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi úgy szoktuk, hogy helyi árvaházakat, stb. megkeresünk vagy felhívunk, konzultálunk, és adunk.
2012. dec. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nekem az a bajom, hogy sajnos nem tudok mit adni, mert nagyon szűkösen vagyok én is, suliba járok még, viszont fizetős munkát nem kapok, és ezért gondoltam, hogy valahova elmennék önkéntesnek, hogy addig se lógázzam a lábamat.
2012. dec. 1. 15:45
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Közeli Vöröskereszt, anyaotthon, gyerekotthon, öregek otthona, jótékonysági szervezet,családsegítő.
2012. dec. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Régi ruhák amik már nem jók rád, vagy nem kellenek, régi játékok, biztos van sok felesleges dolog, nagyon tudnak örülni nekik!
2012. dec. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is jövőhéten már gyűjtöm össze a cuccokat, amiket ajándékozunk karácsony alkalmából, árvaháznak+hajléktalanoknak.
2012. dec. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
elvileg a sulidban lehet erről tájékoztatást kérni. De a közeli egyetemeknél is szoktak az önkéntesek lobbizni.
2012. dec. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Hol laksz? Vannak ötleteim.
2012. dec. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Ja és: mit tanulsz?
2012. dec. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a választ! Pesthez 30 km-re lakok, oda is járok suliba, újságírást tanulok. Amúgy tényleg nincsen felesleges cuccom, mindig továbbadtuk őket, meg magamnak nem is veszek semmit, (ruhám is alig van), és én most olyat keresek, ahol TENNI tudok valamit!

Mégegyszer köszi mindenkinek, mennek a zöld kezek :)

2012. dec. 1. 22:11
 10/18 anonim ***** válasza:

Ha esetleg vallásos vagy, akkor nagyon könnyű dolgod van egyház körüli berkekben, mindig van mit csinálni (szólja, ha ezen a vonalon adjak tippeket).


Ha nem, kórházban beteg gyerekek szórakoztatása, volt régen az Ágyszínház, nem tudom, megvan-e még. Vagy Bátor Tábor, az szuper, sokat tehetsz. Vagy Fehér Kereszt. Biztos van még kismillió, keress rá arra, hogy önkéntes munka...

2012. dec. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!