Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindent elcsesztem. Helyre...

Mindent elcsesztem. Helyre lehet még ezt hozni?

Figyelt kérdés
Abban egyeztünk meg a feleségemmel, hogy vissza megy a szüleihez egy kis időre mert túl sokat veszekszünk. Van egy (3 éves) gyerekünk,tegnapelőtt hazahoztam és tegnap vissza is vittem de a veszekedés nem maradt el. Nagyon durván felidegesített és nagyon kiabáltam vele, a gyerekkek, a szüleivel. Megpróbáltam felhívni, hogy bocsánatot kérjek de nem veszi fel, hanem írt egy sms-t, hogy ne keressem. Mindent nagyon a szívére vesz... Szeretném helyre hozni az egész kapcsolatunkat mert nagyon hiányoznak mind a ketten. Félek, hogy eddig sem hiányoztam neki és a tegnapival mindent elintéztem. Hogyan tudnám jóvá tenni? Beszélni szeretnék vele veszekedés nélkül, de mi van hogyha nem akar meghallgatni?
2012. dec. 2. 13:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Jobb, ha egy kicsit békén hagyod. Aztán ha úgy érzed, tudsz higgadtan szólni, de tényleg, akkor próbálj beszélgetni vele. Azért írni írhatsz. Azt nem értem, a gyerekkel miért kiabáltál.
2012. dec. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Sebességbe rakhatnád az agyad mielőtt elkezdesz ordibálni a gyermeked anyjával..
2012. dec. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Éppen veszekedtünk amikor a szülei elkezdtek kioktatni, utána a gyerek elkezdett piszkálni és amilyen állapotban voltam leordítottam szegényt. Nem akartam vele kiabálni de nem tudtam visszafogni magam.
2012. dec. 2. 13:58
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Hogy tudott téged piszkálni egy három éves kicsi gyerek? És hogy voltál képes leordítani szegényt? :(
2012. dec. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jött a gyerekdolgaival, húzott, kiabált hiába szóltam rá. Máskor mindig normálisan reagálok amúgy de most nem sikerült. Hidd el megbántam.
2012. dec. 2. 14:06
 6/16 Quorra ***** válasza:
46%
2. válaszoló! Mi ez a duma? Gondolhatod, hogy az asszony sem szent, két ember kell a veszekedéshez!
2012. dec. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Jajj ne játsszátok már az agyatokat, egy 3 éves simán ki tudja hozni az embert a sodrából, szándékosan. Ha az ember erre csak kedvesen mosolyog, akkor a gyerek a fejére fog csak nőni. Próbálj meg írásban kommunikálni a feleségeddel és a családjával, írd le mi a problémád és várd, hogy válaszoljon. Így tudsz majd indulatok nélkül beszélni vele. Ja és keresd csak nyugodtan, mert a gyerekhez akkor van jogod, amikor akarod.
2012. dec. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Andizsuzsi ***** válasza:
8%
Valószínűleg nem akar meghallgatni, és nem is csodálkozom rajta. Ugye abban, hogy külön költözött, szerepe volt annak is, hogy nem tudod az indulatodat kezelni? A bocsánatkérés itt nem segít. Az egyedüli megoldás, ha megtanulod kordában tartani a döhkitöréseidet, különben nem csak a feleségedet, hanem a gyereket is elveszíted. Jó lenne, ha ehhez keresnél egy szakembert, akkor a feleséged is komolyan venné a változni akarásodat.
2012. dec. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%
Bocsánat én meg félreértettem... Mindenesetre itthon is volt már hasonló helyzet.. Rohadtul nehéz az ilyesmi de próbáljatok meg normálisan beszélni egymással találjatok megoldást h mindenkinek jó legyen, ha más miatt nem is a kissrácotok miatt.. Az ő rovására megy majd az egész ne akarjátok hogy ilyen sérüléseket szerezzen már most 3évesen...
2012. dec. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Andizsuzsi ***** válasza:
Bocs, közben látom, hogy már leírtad, első eset volt. Hozzászólás visszavonva.
2012. dec. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!