Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meg kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg kellett volna tennem vagy megtegyem a jövőben, vagy már mindent elcsesztem?

Figyelt kérdés
Ma délután mondhatni rám mászott a keresztapám felesége. ketten maradtunk a házban és elkezdte sorolni, hogy mennyire megváltozott a férje, stb...már majdnem sírt szinte, egyszer csak elkezdte simogtni az arcom, aztán a lábam, én balfas* meg felálltam és annyit bírtam nyögni, hogy NAAAA! Nem mertem hagyni, hogy rám másszon, mert mi van ha pont akkor jönnek meg az udvaron voltunk, féltem, hogy egy szomszéd meglátja meg nem kicsit meglepődtem a dolgon. Aztán később rájöttem, hogy jó nagy ökör vagyok, mert simán lett volna időnk meg hát eléggé jó nő. Szerintetek ezzel végleg elcsesztem magamtól? Vagy mit csináljak egyáltalán, mert most már tuti, hogy benne lennék csak egy olyan helyen, ahol nem bukok le.
2011. aug. 27. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
vidd el kocsikázni aztán valahol leparkoltok.... a többit tudod
2011. aug. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jah jah vidd el kocsikázni aztán mehet a prütykölés....majd kereszted meg jól szétaprítja az arcod, aztán 1 hülyével megint kevesebb :)
2011. aug. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kocsiban nem csinálnám meg, az olyan semmilyen.
2011. aug. 27. 19:40
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

11.

"Keresztapád feleségét ne kívánjad!"

2011. aug. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
sztem jól tetted hogy ezt tetted szemét kis tetü lennél ha megmásznád a keresztapád nejét. nem leszel attól férfias ha minden lehetőséget kihasználsz. épp elég csinos nő van még, akiket megszerezhetnél. pont akkor lennél balfsz ha te kis szerencsétlen nagy kiéhezettségedben kapva kapnál egy bánatos nőért aki a keresztapád felesége. gondolj bele, ő a keresztapád! Vállalta a születésedkor, hogy a 2. apád lesz, ő tartott a keresztvíz alá... tanulj inkább meg csajozni! szánalmas lenne.
2011. aug. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
19:57 - Igazad van, de most már elég nagy a kísértés.
2011. aug. 27. 20:22
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Házinyúlra nem lövünk.

2. Miért nem a szabad nők közül válogatsz?

3. A férfiak közül sem az a legvonzóbb, aki bármikor ugrik.

2011. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy szemétség lenne, de ha jobban megnézzük nem én, hanem ő kezdeményezett és én először még el is utasítottam.
2011. aug. 27. 21:20
 9/11 anonim ***** válasza:
azt hogy elcseszted-e a jövőben fog kiderülni,hogy újra próbálkozik-e vagy sem,akkor ne szalaszd el!
2011. aug. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az mindegy hogy ő kezdeményezett-e. kihasználni egy bánatos nőt, semmivel sem jobb, mint ha te kezdted volna. A keresztapádat így is úgyis elárulod, hátba döföd. egy valamitől félj: felégetsz egy fontos kapcsolatot - a keresztapáddal, sőt, az ellenségeddé teszed. A nő bosszúra éhezhet - a dolog kiderülhet bármikor. és ne feledd: ez egy szégyenfolt lesz a lelkiismereteden amit mindig magaddal hordozol majd egész életedben. Érdemes ezt vállalni? Bárkinek a nejét megdughatod gondolkodás nélkül, de a saját keresztapádét nem.
2011. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!