Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek a szaktanárit? (lent leírom az okát)

Figyelt kérdés
Pénteken az iskolában matek órán a helyemen ültem,viszont az osztálytársaim az előttem ülő padba ültek,az egész órát végig beszélték,majd hátra forgolódva beszéltek hozzám,én meg rájuk kiabáltam,hogy fejezzék már be,meg a cuccaimat nézegették.Ezért kaptam szaktanári figyelmeztetést.Hogyan magyarázzam meg a szüleimnek,hogy nem csináltam semmi rosszat?Mármint kiabáltam,de szerintem ez érthető.Anyukám nem fogja elhinni ezt,hogy ezért kaptam.Hogy mondjam el?
2012. dec. 3. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Hány éves vagy?

Szerintem 8 éves korában magyarázkodik ilyesmi miatt utoljára az ember...

Kit érdekel egy szaktanári, főleg, ha igazságtalan? A szüleid komolyan mérgesek lesznek emiatt?


Akkor nekem szerencsém volt, ilyesmivel sosem foglalkoztak. (Mondjuk persze nem kaptam naponta, de azt hiszem, iskolás éveim alatt kétszer előfordult hasonló.)


Mondd meg otthon, hogy félreértés volt, gyagya a tanár, és kész.

2012. dec. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, idejekorán megtanulod, hogy az élet igazságtalan. :)

Viccet félretéve, sajnos duplán szívsz emiatt, egyrészt igazságtalanul kaptad a szaktanárit, másrészt a szüleid indokolatlanul téged fognak hibáztatni.

Nekem is volt ilyen, matekdogánál rá sem néztem a padtársam papírjára, mégis 10 perccel a vége előtt elvette a tanár előlem a papírt, mondván hogy puskáztam.

Nem telt bele két hét, beszéltem matekórán a padtársamhoz, ő rám sem nézett, mégis kiegyest kapott beszélgetésért. Ez van.

2012. dec. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszönöm,hogy megírtátok
2012. dec. 3. 14:25
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Őszintén, sehogy ne mondd el, viszont ha jófejek legalább az egyik szülő akkor neki mondd el és Ő is írja alá, különben is ha így elmondod szépen ahogy itt leírtad, hogy a két kölyök miatt történt, akkor nem fognak elverni otthon

20/F

2012. dec. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Hát igen. Ha középiskolás vagy akkor meg főleg. Én mondjuk mindig megúsztam az ilyeneket mert voltak sokkal nagyobb szájú emberkék az osztályban és aki akarta őket csösztette. Volt egy okos osztálytársam. Pikkelt rá a tanár, aki 2 tárgyat is tartott csak fegyelmezni nem tudott. Vagy 5 szaktanárit biztos bezsebelt volna tőle ha nem háborodik fel néha mindenki hogy nem is csinált semmit. Bár így is vagy 2 biztos összejött neki, vagy egyest kapott helyette vagy valami. Lecserélték a tanárt és az egyik tárgyból a srác a 2-3-as jegyét 5-re javította. Bár ezzel te most nem jutsz előrébb. Hát mond meg miért kaptad és hogy a tanár biztos pikkel rád. Kifogott magának és kész, igazságtalan volt meg minden. Max a hétvégi buliból eltiltanak de hátha nem :) Sok sikert!
2012. dec. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
amúgy sem vernének el,de szokásuk szerint ki fogják húzni az internet kábelt,és hónapokig nem gépezhetek majd
2012. dec. 3. 14:29
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Elég furák a szüleid, már bocsi...
2012. dec. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Szüleid jó nagy fasz.opok lehetnek ha így kicsesznek a gyerekükkel.Istenem kihúzni az utp kábelt mert kap a gyerek egy szaktanárit...kíváncsi lennék mi zajlik le a fejükben "" uhh rossz a gyerek az iskolában na majd most megjavul" az ilyen buta nevelni nemtudó szülök miatt ilyen a társadalom.Jól kicsenni a másikkal igazi magyar temperamentum....na meg az is gáz hogy nem hiszik el a szavaidat hogy igazat mondasz.
2012. dec. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A fiam pont ma kapott egy intőt, mert megint beszélt órán. Most mi a fenét tegyek?? Ha kihúzom a kábelt, vagy eltiltom a tévétől, megverem, stb., akkor majd nem fog dumálni? Tudom, hogy milyen, nem bírja befogni a száját, most megígértem neki, hogy bevarrom a száját ha másként nem megy, de ennyi.
2012. dec. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem az ilyen szülőket. Amúgy meg a mai világban (legalábbis az én régi sulimban) kb. minden nap 3 szaktanárit osztottak ki, pedig nem voltunk rossz osztály, hallottam már rosszabbról is, sokkal. Persze nálunk is volt beszélgetés, ezért rendszeresen beírtak, nekem is volt egy csomó, sose érdekelte a szüleimet, mert már csak röhögtek rajta, mikor a 10. beírást írattam alá. Jó tanuló voltam mindig, csak szerettem beszélgetni, na. Attól, hogy kihúzták volna a netet ugyanúgy beszélgettem volna, sőt még többet is.
2012. dec. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!