Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vennéd rá a testvéredet...

Hogy vennéd rá a testvéredet hogy ne netezzen minden nap 11ig meg éjfélig?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy egymás mellet van a szobánk és szó szerint minden áthallatszik, még az is ha gépel valamit, az is ha beszélget, az is ha tv-zik.

A válaszfal egy nagy 0.

Én nem szeretek mindig fent lenne hajnalig, pláne ha dolgozni megyek másnap.


Mondtam neki h engem ez zavar, nem tudok elaludni így de nem érti meg, próbáltam hogy a netet lekapcsolom de akkor meg cirkuszol.


2012. dec. 7. 23:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Meg is van a karácsonyi ajándék: te vegyél neki egy olyan klaviatúrát, ami halk (az újabbaknak szinte alig van hangja, ha gépelnek rajtuk), te pedig kérj füldugót. Problem solved.
2012. dec. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
29%
Add meg neki azt, amit a neten keres: szexet...
2012. dec. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Én két kispárnával alszok, egy a fejem alatt, egy felette.

A hideg miatt kezdtem el így aludni már régebben, de a hangokat is jól szigeteli.

A füldugó szerintem kényelmetlen és macerásabb.


Ha nem is próbál csendesebb lenni, reggel keltsd fel "véletlenül".


De most lehet, hogy te zavarod őt...

2012. dec. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Az tényleg elég gáz klaviatúra lehet, amin áthallatszik a másik szobába, ahogy gépel. Olyan puha billentyűzetek vannak már, valóban le kéne cserélni.
2012. dec. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Lehet kapni gumis billentyűzetet. Azt akárhogy ütöd, nem hallatszik át. Kb. 2000 Ft. Az egész gumiból van.


A helyedben azt vennék neki karácsonyra :)

2012. dec. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Áram: KI
2012. dec. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

"Meg is van a karácsonyi ajándék: te vegyél neki egy olyan klaviatúrát, ami halk (az újabbaknak szinte alig van hangja, ha gépelnek rajtuk), te pedig kérj füldugót. Problem solved."


A sluszpoén hogy elvileg olyan a billentyűzete ami halkabb mint a hagyományos, kb mint a laptopoké.


A füldugót nem bírom, az még rosszabb.

Egy forintot nem költök rá, két nagy fülest kap karácsonyra ha akkor se hagy aludni.

2012. dec. 8. 17:11
 18/21 anonim ***** válasza:
54%
Ébreszd fel reggel akkor, mikor te kelsz. Ne legyél rá tekintettel, csapj jó nagy zajt. Nálam ez vált be a testvéremnél, amúgy kb ez volt a helyzet, mint nálatok, csak rosszabb, mivel nekünk közös szobánk van, így hajnalig hallgattam a gépelését. Én egyébként mindig igyekeztem rá tekintettel lenni, reggel csendben elkészülni, nem zajongani, szóval fel sem szokott ébredni. Aztán mikor elegem lett az éjszakai csetelésből, akkor reggel 6kor redőny felhúzva, tv bekapcsolva, és úgy készülődtem. Elég hamar rájött, hogy mi a teendő.
2012. dec. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

kérj tőle karácsonyra Xanaxot :P akkor nem fog zavarni semmi, alszol majd mint a bunda :P


vagy adj neki te Xanaxot, és akkor ő fog aludni, és te is pihizhetsz nyugodtan :)


finomabb megoldásként javaslom a nyugtató hatású teákat, vagy azt a macskalófa.s.z.os tablettát. de a fortét! :P

2012. dec. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Begyél neki egy normális billentyűzetet. Én tudok úgy írni hogy közben alszik mellettem valaki. Vagy b@szd le hogy este van és aludni szeretnél szóval fogja be és ne beszéljen.
2012. dec. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!