Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy magyarázzam ki ezt a...

Hogy magyarázzam ki ezt a beszólásomat apámnak? Ki lehet egyáltalán valahogy? Elmondja vajon haverom faterja neki, vagy csak szívat?

Figyelt kérdés
Dumáltunk egy haverommal a pályán, jött érte az apja, mert h késő van. Pont kérdezte egy másik haver h mi a szüleim foglalkozása, én meg mondtam h mindkettő faszállító. Apám fuvarozással foglalkozik, anyám meg tényleg összefekszik mindenkivel. A csávó is értette h miért mondom erre el kezdett ordítozni h milyen tiszteletlen vagyok és elmondja majd az apámnak. Pedig csak az igazat mondtam. Apám is tudja milyen az anyám, állandóan balhéznak. Bár apámnak más baja is van... Mihelyst tehetem lelépek, de addig próbálnám meghúzni magam de mindig rajtam csapódik minden. Most nem lenne jó ha apám visszahallaná

2012. dec. 10. 10:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Hogy a klasszikust idézzem "Bunkó vagy Bugsy"
2012. dec. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
Anyád szexuális élete rá tartozik, meg apadra, rad semmiképpen. Kimagyarázni ezt nem tudod. Állj elé, mondd el es kérj bocsánatot.
2012. dec. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Oké nem rám tartozik már nem is foglalkozok vele de én hallgattam egész gyerekkoromba mindenkitől mekkora k. úgyhogy azért érintett... Mára tényleg nem érdekel kinőttem h szégyelljem neki kell magát. Attól még nekem meg lehet róla a véleményem főleg h én hallgatom az ordítozásokat is.

Elé állni nem fogok hátha nem köp be a pasi

2012. dec. 10. 10:41
 4/19 A kérdező kommentje:
Bocsánatot meg nem kérek soha egyiktől sem
2012. dec. 10. 10:42
 5/19 anonim ***** válasza:
27%
Gratulálok. Nem tudom hány eves vagy, de ilyen hozzáállással hamarosan repülést otthonrol
2012. dec. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ha igazad van és anyád tényleg olyan amilyen, apád is és a környék is tisztában van vele, akkor az ismerős nem fog szólni apádban. Ugyan ki mond ilyet egy felszarvazott férjnek? :)
2012. dec. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
nem tudhatod,hogy mert ilyen a kapcsolatuk,ezert nem itelheted el egyiket sem,de azert jelezhetned felejuk,hogy neked ez igy nem jo,viselkedjenek ugy,hogy ne kelljen masok elott szegyelned oket,ha ez maskepp nem megy valjanak el,elso sorban rad gondoljanak
2012. dec. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Tudom milyen a kapcsolatuk, mivel itthon mindig balhé van, ez nem nyitott házasság vagy ilyenek. Anyámnak egyszerűen nem való család, meg apámnak sem, mert ő meg idegbeteg.


Amúgy 16 vagyok, így még nem "repülhetek" itthonról csak két év múlva és hidd el én leszek az első aki lelép mint ezekkel együttélni

2012. dec. 10. 10:47
 9/19 A kérdező kommentje:
És attól h fiatal vagyok még nem vagyok hülye látom milyenek nem kell leszólni. Attól hogy x évesek, házasok, gyerekük van ők sem lesznek szentek, ez nem teljesítmény amit tisztelni kell.
2012. dec. 10. 10:49
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Azt nem értem, hogyha ekkora mellényed van, és ilyen király laza csávó vagy, aki félvállról krvázza az anyját, akkor mit aggódsz, hogy "hogy magyarázd ki", meg "elmondja-e vajon neki"? Nem mindegy? Vagy csak a haverod előtt játszod a fejed, apa meg jobb lenne, ha nem tudná meg, mert még a végén kiabálás lesz? Szánalmas kölyök vagy...
2012. dec. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!