Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A véleményetekre volnék...

A véleményetekre volnék kiváncsi?! Én vagyok a hülye vajon?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok,van egy párom(nem vagyunk házasok)már 10 éve(ő 35 éves)és van 2.5 éves közös kislányunk.

Nem vagyok féltékeny típus,viszont a megérzéseim általában elég jók.

A történet kb.1 hónapja kezdődött(legalábbis részemről).Szóval vett a párom magának egy másik telót.Én is megnézegettem és közben a híváslistáján találtam 2 számot(az egyik egy nő nevével,a másik a munkaköre nevével,mindkét szám a csajé).Megkéárdeztem normálisan a páromtól,hogy ki ő.Ő mondta,hogy egy kolléganője,ott dolgozik ő is másik munkakörben és szoktak dumálgatni,együtt kávéznak,cigiznek.Ezután nem is foglalkoztam a dologgal,én többnyire férfiakkal dolgozom és én is szoktam beszélgetni velük.Semmi nincs ebben.

Aztán 2 hete este hívott a párom,hogy később jön haza,mert az elmaradt gyűlést most tartják meg(péntek este 6-kor).Kicsit gyanús volt,de nem foglalkoztam vele.Fél 8 körül ért haza,nagyjából elmesélte,hogy mi volt.

Másnap megnéztem a telóját,előző este 18.12-kor hívta a csajt,rákérdeztem...balfék volt a kollégája ő kérdezte meg amit nem tudott a kolléga.

Na..innentől jönnek a megérzések.Kérdeztem a csajról,elmesélte,hogy van párja aki néha megveri és ő csak sajnálja,van egy kislánya is a csajnak.Ja és csak nappalos műszakban dolgozik.Jól összevesztünk,mert szerinte én vagyok a hülye,beképzelek dolgokat...

Néha már kezdem elhinni,hogy tényleg kezdek megbolondulni.De ti mit gondolnátok az én helyemben?Amikor hívogatja néha este(a telójából látom),ha rákérdezek letagadja úgyis,hogy tisztában van vele hogy láttam a híváslistát;hogy a csaj ajándékokat vesz a kislányunknak(apróságokat);hogy a gyűlés időpontjában a csaj otthon volt és van délutános abban a munkakörben,mégis őt kellett felhívnia;...

Nem tudom mit gondoljak...A párom tisztában van vele,ha félre lép akkor hétvégi apuka lesz.Azt mondja semmiért nem kockáztatná azt hogy nem láthatja a lányunkat.Tudom,hogy imádja,de ennek ellenére nem bírom kitörölni a fejemből ezt a dolgot.Mit tegyek?Lassan beleőrülök ebbe a helyzetbe!!!Nem akarom állandóan ezzel piszkálni,de nagyon fáj!Csak nekem is vannak barátaim,férfiak is,de nem hívogatom őket,nem veszek ajándékot a gyerekeiknek,stb....

Véleményeket kérnék légyszíves!!!



2012. dec. 10. 12:06
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer, ha megteheted menjél utána, hogy tisztán lásd. Tudom könnyü ezt mondani, de csakis akkor fogsz lenyugodni.
2012. dec. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
14%
Mit mondhatnék? Jól csavard ki minden reggel és este a párodat, és akkor másnak már nem fog tisztelegni a tábornok.
2012. dec. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
100%

húúú hát nehéz este....én sem vagyok féltékeny típus, de mégis gyanút ébresztene bennem a nagy tagadás....

hmmm csak nem kockáztatna, de ha mégis butus akkor úgy is kiderül...

Esetleg próbáld rávenni hogy mozduljatok ki együtt ( ti ketten és a csaj) ha megismered lehet rájössz hogy van-e félnivalód...

2012. dec. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
100%
ha tudod nézetegni a párod telóját akkor fel is tudod hivni a csajszit róla... egyrészt ahogy felveszi abbol lehet tudni hogy milyen a kapcsolatuk, másrészt kiderül hogy vagy a párodnak ha esetleg a hölgy nem tudná.. csak valami fedő sztorit találj ki hogy miért hivtad fel
2012. dec. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
100%

Hivd fel a nőt és kérdezz rá miért küldözget a lányodnak ajándékot, hisz sem őt sem téged nem ismer. Ha nem tud értelmes magyarázatot adni, akkor mond meg neki hogy köszönöd, de nem tartasz az ajándékokra igényt, majd te eldöntöd mikor mit veszel a lányodnak.

Ez ha van egy kis esze elegendő visszajelzés ahhoz hogy mostmár álljon le.

2012. dec. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem levőkkel.
2012. dec. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Gondoltam már rá,hogy felhívom,csak ha meg tényleg igaz,hogy nincs közük a barátságon kivül egymáshoz,akkor meg én leszek a hisztis,hülye p...a.Meg nem akarok ez miatt haragot a párom és köztem.(Már ha nics köztük semmi.)

Mivel az első ajándék után a párom közölte,hogy megbeszélték,hogy majd összehozzák a csajokat(a mi és a csaj kislányát)én mondtam,hogy én is ott kívánok lenni.Erre a válasz az volt,hogy jó.Azóta viszont semmi hír ezzel kapcsolatban...De megérkezett a 2.ajándék,egy mikulás csomag....A párom szerint most nekem is kellene venni valamit a csaj kislányának,ha már ő vett a mi lányunknak.Jó vicc!Félre ne értsetek...egy gyerektől sem sajnálok semmit,csak nem kértük tőle,kapott eleget a lányunk.Nem is ismerem és vásároljak ajándékot!

Utánna menni nem tudok,én fél 8-tól fél 4-ig dolgozok(most szabin vagyok),ő 2 műszakban 6-6-ig.

Néha hiszek neki,aztán jön valami jel(vagy én tulajdonítom annak??)és kiborít.Tényleg megőrülök....

2012. dec. 10. 12:57
 8/56 anonim ***** válasza:
100%

"Néha hiszek neki,aztán jön valami jel(vagy én tulajdonítom annak??)és kiborít.Tényleg megőrülök...."


10 évig nem éreztél így. Most a kiborulás szélén vagy. Nem kell ahhoz konkrétan tettenérni a másikat, hogy tudjuk: valami nem stimmel. Te se jelekre vadássz, hanem megoldani próbáld a helyzetet.

2012. dec. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
100%

Minél előbb ismerkedj meg a csajjal. Én voltam hasonló helyzetben, elnyomtam a féltékenységem, hiba volt. Persze hogy megcsalt a párom. Mert az új nővel sokat beszélgetett, és érdekesebb volt számára, mint én, akivel együtt élt és a napi problémákon kattogott.

Talán ha találkoztok, az segít a dolgot visszafogni. Ha már itt a tél, jó ötlet lehet például elhívni őket szánkózni vagy valami hasonló gyerekes programra, ahol hosszabb ideig együtt vagytok: így látod, hogy viszonyulnak a férjeddel egymáshoz.

2012. dec. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
100%

Nincs jelentősége a telefonhivás szempontjából hogy van köztük valami vagy sem. Ha az jön le, hogy itt tényleg nincs semmi akkor egyszerüen elmész abba az irányba hogy azért hivtad hogy megköszönd az eddig ajándékokat, ezt egyébként is igy illik.

Egy ilyen beszélgetésböl sok mindent leszürhetsz és ami ennél lényegesebb ha jól beszélsz ő is sok mindent leszűrhet a te hozzáállásodról.


Akárhogy is van, egy biztos, nem a te férjed dolga hogy az ő életében játsza el a lovag szerepét, ez neked jár és nem neki. Hogy a férje veri sajnálatos, de ennek megoldását ne a te férjedtől várja.

2012. dec. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!