Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom a szüleimet. Hogyan...

Utálom a szüleimet. Hogyan bírjam ki őket?

Figyelt kérdés

Nem szívesen mondom meg tudom hogy rossz ez nem jó de ez az igazság. Amikor kicsi voltam engem hibáztattak mindenért. Mindig csak akkor vettek észre ha rosszat csináltam ami gyakran volt mert akartam, hogy figyeljenek rám. Sokat kiabáltak velem, néha kaptam 1-2 pofont is aztán egyszer kb 14 évesen elegem lett belőlük és anyámnak adtam egy pofont. Tudom hogy nem volt szép de nem bírtam, azóta nem ütnek meg (inkább kiabálnak) mert anyám tudja hogy erősebb vagyok nála apám meg azt,hogy vissza adnám neki. Sokat vagyok máshol de néha muszáj itthon lennem de akkor csak veszekszünk. Nemsokára 17 leszek úgyhogy még nagyjából 1 évet kell kibírnom velük és mehetek. Hogyha elköltözök innen az biztos hogy soha nem jövök vissza.

16/F


2012. dec. 10. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy tervezed az elköltözést?

2012. dec. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha már ennyit kibírtál, azt az egy évet kibírod,kitartás.

De miért olyan rossz , miért veszekedtek?

2012. dec. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azt majd megoldom.

Mindenért amit el tudsz képzelni (még azért is amit nem). Egyszer ez a baj , ha megcsinálom az. Néha rájuk jön és olyanokat mondanak hogy milyen szerencsétlen vagyok, nincs jövőm meg nem is értik hogy lehetek ilyen stb. Már nem érdekel amit mondanak. Ha olyan van ami sértő akkor én is elkezdem.

2012. dec. 10. 19:11
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Kisaranyos, miket szoktál olvasni?
2012. dec. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tervezz logikusan és jó előre. Tanulj, próbálj diákmunkákat keresni a nyárra, hogy legalább valami alapod legyen a munkaerőpiacon. Ha el akarsz költözni, akkor munkára lesz szükséged. Érdemes előre spórolni is rá, és barátokkal beszélni, ki keres majd albérletet érettségi után, melyik városban, stb. és tervezni. A szüleit senki nem válogathatja meg, neked ez jutott. Tarts ki, és ha felnőttél, már semmi sem kötelező. (én közel 300km-rel költöztem messzire, a telefon bőven elég)
2012. dec. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha ennyire rossz otthon, akkor menj el a gyámügyhöz, ők majd nevelőotthonba tesznek. Hátha ott jobb lesz, bár kétlem....

Nem lehet, hogy te sem úgy viszonyulsz a szüleidhez. Pont abban a korban vagy, amikor semmi sem jó.

Tudom, én is voltam tini.

Csak gondolkodj reálisan és főleg láss reálisan.

18 évesen sem lesz könnyű az élet, sőt....

Én 29 éves nő vagyok, család és minden, de az élet nagyon nehéz még úgy is, hogy mindketten keresünk.

Próbálj meg alkalmazkodni. Nem hiszem, hogy a szüleidnek jó, ha folyton veszekedtek.

2012. dec. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Azt majd megoldom. "


Pedig ezt kéne kitalálni, mert ez a legnehezebb dolog. Még kereső középkorú emberként is!


Abban meg igazad van, hogy megkattansz, ha így bánnak Veled. Ez nagyon rosszat tesz a léleknek.

Van más rokonságod? Pl. nagyszülők, unokatestvérek, nagynéni, keresztszülő?....

2012. dec. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
velem is ugyan ezvan csak én lány vagyok és nem ütôttem meg anyámat hanem tavaly (14évesen) megmondtam nekik ha egy ujjal is hozzámérnek és nekem fájnifog elkôltôzôk mamámhoz. na azóta csak orditoznak velem szerencsére jôvôre koliba megyek 15/L
2012. dec. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanilyenek, még mindig, hallod 18 éves koromban nem mosgattam el egy tálcát egy TÁLCÁT ezért mit csináltak rám hívták a rendőrséget és mentőket hogy elmebeteg vagyok egy tálca miatt. Kiskorom ótamint azanyám de legfőképpen az apám bánt, meg ver, ezt úgy értem bármi jót teszek sgeítek nekik azt tudomásul se veszik csak megköszönik aztán ha mondjuk olyan dolgot teszek ami nekik nem tetszik vagy épp valamiért idegesek vgay bármi mindig rám kánik én vagyok a hibás ha pedig ezért elkezdek velük veszekedni megver az apám, régebben kiskoromban az anyám lekötözött és úgy vert meg, az apám dettó 6 éves koromban amikor kint játszottama homokozoban szórtam a homokot mert a többi gyerek is rám szórta de ezt a többi szülő nem látta engem hibáztattaak az apám lejött a fülemet majdnem letépte felvitt és agyonvert úgy hogy behugyáltam. Szóval ilyen kisdolgokért kapok, és nem voltam olyan kamsz hogy elmentem bulizni részegedve jöttem haza én jófiú vagyok alapvetően, de nekik ez nem jelent semmit, ha egy morzsát leszoroka földre már azt mondják belőled még gey kukás sem lesz, hajléktalan leszel mert én úgyan nem támogatlak semmivel sem. Mindig ezeket mondják, elköltözni meg nem tudok mivel nincs pénzem, és sajnos egyetlen olyan rokon nincs aki mellém állna. 19-20/f
2012. dec. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!