Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyával mindeg osszeveszek....

Anyával mindeg osszeveszek. Pedig valamikor nem csinál semmit, csak pusztán hallom bejonni a szobámba, idegesit! Hogy fékezzem magam?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk haragba semmi, szeretem o tulságosan imád.....csak olyankor jon, mikor nemakarom, es akkor is zavar, meg beszel egyfolytaba.....Mintha nemakarnam latni, de viszont elveszeni még ugy! Hogyan lehet fékezni az aggresziomat iranta.....Hogy ne legyek ra ideges?
2012. dec. 13. 20:21
 1/6 anonim válasza:
100%
Beszeld meg vele hogy teged nagyon zavar ha igy viselkedi.... 1 jo tanacs ezt akor csinald ha jo kedve van ! Bizti kedveert
2012. dec. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam/vagyok így, önkontroll kell. Néha hallgasd meg akkor is, amikor nincs hozzá kedved. Nekem az is segített, hogy belegondoltam, hogy nekem hogy esne, ha beszélgetni szeretnék valakivel, és az a valaki csak úgy elhessegetne, vagy csúnyán elzavarna mert nincs kedve hozzám (sőt volt is részem ilyen durvább visszautasításokban, elég rosszul tud esni).
2012. dec. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyaként írom: nekünk is borzasztóan nehéz feldolgozni azt, hogy ti is felnőttetek, mert ez saját öregedésünkre figyelmeztet, ráadásul már nem vagytok az a kisbaba, akit megszültünk és babusgattunk. :)

Nekünk is nehéz, hidd el. Hallgasd meg néha, legyél vele megértő, mert lehet, hogy nagyon nehezen megy neki feldolgozni a múló időt.


Tudjuk, hogy nektek is nehéz, de nem vagyunk veletek örökké, ne pocsékold el felesleges agresszióra az időd.

2012. dec. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez mind szep es igaz, de olyan nehez...Mikor a parommal szetmentem, olyan ket jo baratno lett ketton kozot......nagyon orult neki, mert meg soha nem beszelt velem ilyen temakrol, es melyen......De most valahogy mar ez idegesit, egyedul akarok lenni sokszor, vagy olvasok, vagy valami, es o minden fel oraba bejon, nem e kell az, ez, ezt hozza be....valamikor be se kell neki jonni, behoz egy szalvetat urugykent, pedig mondom neki, hogy most nezavarj man lecives, olvasok, es majd szolok, ha abbahagytam az olvasast, de mintha nemertené és akkoris.......Olyan nehéz, pedig megerdemelne, mert nagyon jo anyuka.....csak en vagyok olyan......ostoba......hogy ezt nem tudom megoldani szepen csak agreszívan.......
2012. dec. 14. 16:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Csinálj egy kilincsre akasztható Kérlek most ne zavarj táblácskát,és mondd meg anyudnak,hogyne haragudjon,de ha te ezt a táblácskát kiteszed,akkor hagyjon magadra,mert egyedül szeretnél lenni.Aztán amikor már bevetted a táblácskád akkor szólj neki,hogy most már bejöhet,és köszönd meg neki amiért hagyott egy kicsit elmélkedni.
2012. dec. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy szólj neki előre, hogy most több órára szeretnél elvonulni a szobádba úgy, hogy azalatt nem megy be hozzád senki.
2012. dec. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!