Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Növéremmel nagyon össze...

Növéremmel nagyon össze vesztem, tippeket kérek arra, hogy hogyan szivasam meg?

Figyelt kérdés
Krémek, laptom, kaja és az ágya a mindene ezekkelszeretnék valamit csinálni, tippeket várok h mit birok?
2012. dec. 14. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Legyél nagyvonalú, és bocsáss meg neki. Teljesen össze fog zavarodni...

Bkker, hány évesek vagytok??? Min vesztetek össze? A Barbie-n, vagy egy télifagyin?

2012. dec. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is veszekednék a tesómmal, ha ilyen rosszindulatú lenne. Ettől várod a kibékülést? DEDÓ!!!!
2012. dec. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

tényleg, hány évesek vagytok?? ilyen kérdés után azért kíváncsi vagyok rá.. :)

Amúgy az elsőnek igaza van. Próbálj vele kibékülni. Kinek jó az, ha marjátok egymást? Inkább kérd meg, hogy beszéljétek meg a dolgot, amin összevesztetek.

2012. dec. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

20 éves 16 vagyok, meg akartam vele beszélni a dolgokat, ne h azt higyétek nem... oda mentem h megbeszéljem vele meg se hallgatott, átlag bele vágott a szavamba...

Aztán meg a cuccaim bántsa fére akarom tolni h ne bántsa és verekedni kezdünk, ki karmol és még bocsánatott se kér??? Ilyenek bocsásssa meg aki még végig se tudd hallgatni, meg egy bocsánatott nem tudd mondani????

2012. dec. 14. 23:17
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Inkább tanulj meg helyesen írni!
2012. dec. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintem te se irsz helyesen ha mérges vagy. De majd oda figyelek, köszi :)
2012. dec. 14. 23:21
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkor sem megoldás. Ha elkezded szivatni, akkor semmivel sem leszel jobb nála. Vissza fog vágni valamivel és sosem lesz vége ennek a boszzúállásnak.

Az lesz a vége, hogy teljesen eltávolodtok egymástól, és 10 év múlva itt teszed föl azt a kérdést, hogy hogyan béküljetek ki.

2012. dec. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az mivel jobb, hogy rá hagyok mindent?
2012. dec. 14. 23:27
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

A kérdésből, a problémából és az írásmódból következtetve max. 10 évesnek tippelnélek benneteket. Jesszusom.

(Egyébként a helyesírás független a lelkiállapottól, én pl. mérgesen is helyesen írok.)

2012. dec. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Annál, amire segítséget kérsz, jobb. A bosszúállás egy rossz megoldás, akár megérdemelné, akár nem. Ezt a dolgot magadban kell tisztáznod, hogy ne ilyen utat válassz, és eleve arra törekedj, hogy jobb legyen, ne ilyen hülyeségeken gondolkozz. Legalábbis ha azt szeretnéd, h javuljon a helyzet.
2012. dec. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!