Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok tippeket, idősekkel...

Adnátok tippeket, idősekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

az egyetemen egy kutatást kell véghez vinni, egy interjút kell felvenni és azt kiértékelni. A téma adott, de magunknak kell konkretizálni. Nekem semmi de semmi ötletem. Tippek?

A téma az idősek. az ő pozitív/negatív diszkriminációjuk, a generációs harcok, az idősek és a gyerekek egy kalap alá vétele stb.

Tehát pl kitalálom, h engem az érdekel, h az idősek h érzik magukat, elfogadja-e őket a társadalom és akkor megkeresek egy időst és kikérdezem erről, majd kiértékelem a hallottakat. Nekem ez nehéz h mi legyen a konkrét téma..


2012. nov. 25. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem pl. érdekelne, hogy milyennek látják magukat a fiatalkori önmagukhoz képest, és hogy úgy érzik, hogy a helyes döntéseket hozták-e meg az életük folyamán.
2012. nov. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem az érdekelne ,hogy melyik korszakot ,hogy látják elönyeivel és hátrányaival együtt .

Gondolok itt a rendszer váltásra és az elötte lévő időre ..

2012. nov. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogyan viszonyulnak a 21 század tehcnikai vivmányaihoz , mobil ,internet stb...
2012. nov. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyit változott a világ fiatalkoruk óta, illetve hogyan viszonyulnak a többi generációhoz.
2012. nov. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!