Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan csalástagod, akinek...

Van olyan csalástagod, akinek nincs semmilyen hobbija? Milyen az élet hobbi nélkül?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
apa. Mindig pihent és jó kedve van :D
2012. dec. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Én ilyen vagyok (bár magamnak nem vagyok a családtagja.)

Elmondom milyen így az élet: Szar és gyötrelmes, minden perc egy késszúrás

2012. dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

van, barátnőm

elvan, mindig mást csinál

amikor unatkozik, alszik

nekem meg rengeteg hobbim van így sokszor totál ki vagyok készülve, mindenre jut időm csak aludni nem

de sem ő nem boldogtalan hogy nincs hobbija, sem én nem, hogy minden percben majdnem futok valahova

2012. dec. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Anyósom, és sógornőm.

Ők hobbi helyett pletykálnak.

2012. dec. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk senkinek sincs. Mi a Párommal néha kártyázunk vagy társasozunk, de ez szerintem nem hobbi. Apukám házat újít fel...de ez se kimondott hobbi. Anyukámék a földjükön/házkörül dolgoznak. Mindenki dolgozik, aztán pihen.


24N

2012. dec. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
néha netezek, filmet nézek, de nem hobbiszerűen, arra nem érek rá. Aki egész nap dolgozik, hazamegy, vásárol, főz, mos stb., az örül, ha lerogyhat a tévé elé, mielőtt elalszik, nemhogy hobbizgatni kelljen.
2012. dec. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell hobbi, a gyerekeim kitöltik az életem.
2012. dec. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sincs hobbim, de ha jobban belegondolok, a családban senkinek. Nekem az a hobbim, ha szabadidőmben azt csinálhatom, ami éppen akkor jól esik. A lényeg, hogy tanulás/meló után eltudjak teljesen vonatkoztatni mindentől és kitudjak kapcsolni. Erre nincs konkrét hobbim... Ha éppen pihenni van kedvem, akkor fetrengek és tv-zek, vagy könyvet olvasok, esetleg itt leledzem, ha sportolni van kedvem, akkor sportolok, ha valami kreatívkodáshoz van kedvem, akkor hímzek, gyöngyöt fűzök, vagy tényleg bármit. Ha ahhoz, akkor sütök. Kifejezett hobbimnak egyiket sem nevezném még is abszolút boldog vagyok így! :)
2012. dec. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!