Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Debrecenben december 24-én...

Debrecenben december 24-én lesz nyitva ékszerbolt?

Figyelt kérdés
Aznap érek haza külföldről és a páromat elakarom vinni egy üzletbe gyűrűt választani.
2012. dec. 17. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Ékszerbolt nem hiszem. Hipermarketek, nagyobb élelmiszer-üzletek esetleg 2-ig nyitva lesznek. De aztán ezek is becsuknak. 2 után már csak kaszinókat találsz nyitva kb:) Esetleg vendéglátóegységeket.

Sőt, Pesten kívül általában a városi tömegközlekedés is leáll. Itt kecskeméten pl 4-kor indul el az összes járaton az utolsó busz. Később nincs buszozgatás:D

2012. dec. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem igen, ha úgy vesszük, az még a szó szoros értelemben véve nem ünnep, de biztos rövidített nyitvatartás lesz
2012. dec. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

igen!

a kicsik és a nagyok is, délig (12 óráig) biztosan...

"majd bolondok lennének kihagyni" az utolsó lehetőséget, rohamot, azokat, akik mindig az utolsó pillanatra haggyák a vásárlást!...uis azok a legjobb vásárlók! (Tapasztalatból írom, hogy szinte mindent el lehet adni ezen a napon, amit egész évben nem)

2012. dec. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Max. délig.


De a pénztárcádat alaposan tömd ki vastagra, mert akkorra már csak a drágább darabokat fogod találni.

2012. dec. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hívj fel 1-2-t amit kidob a google, ha nincs megadva az ünnepi nyitvatartás, esetleg mailezz nekik, menjél biztosra... Férjem pl. Budapesten dolgozik ékszerbolt és ők nem lesznek nyitva 24-én (3 bolt tartozik a lánchoz.)
2012. dec. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Sőt, Pesten kívül általában a városi tömegközlekedés is leáll."


Hát azért ez szerencsére nem így van, Miskolcon pl. kicsit módosított szombati menetrend van aznap. Bocs az offért, tömegközlekedésb*zi vagyok :)

2012. dec. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Miért ki akarod rabolni?Nem lesz forgalom az utcán és 200-al száguldhatsz el éjszaka.Te egy rabló vagy?
2013. dec. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!