Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Máris kezdek bekattanni? Hogy...

Máris kezdek bekattanni? Hogy lehet az ilyen helyzeteket kezelni?

Figyelt kérdés

A párom hétköznap külföldön dolgozik, csak hétvégére jár haza. Alapvetően jól tűröm, de most megbetegedtem, több mint két hete nyomom az ágyat. Ráadásul most hétvégén nem sokat volt velem, mert dolga volt vasárnap is.

Ma tűnt fel, hogy egyszerűen már annyira unatkozom, hogy szerencsétlent egész nap csak zaklatom chaten. Dolgozhatnék itthonról, csak kába vagyok a gyógyszerektől. De nem annyira, hogy ne unatkozzak.


Már ő is megjegyezte, hogy kissé bekattantam az egyedülléttől, mert ha húsz percig nem írt semmit, már írtam neki, hogy miért ignorál. De persze mit írjon, dolgozna szegény.

Egyik kollégámnak a felesége ilyen, kicsi gyerekkel van otthon, és 1-2 óránként hívogatja mindenféle hülyeséggel. Ő is azt mondta, hogy az egyedülléttől lett ilyen a felesége, de nem tud mit kezdeni a helyzettel, meghallgatja amikor telefonál és ennyi.


Én nem akarok ilyen lenni, most még istenes a helyzet, mert elvileg holnaptól dolgozhatok, de elgondolkoztam, mi lesz, ha gyerekkel leszek itthon? Akkor is így bekattanok, mert a kisbaba körüli feladatok elvégzése szellemileg egyáltalán nem kielégítő, másra viszont nem lesz időm és egyedül leszek? Hogy lehet ezt megoldani?


2012. dec. 17. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha okosan neveled majd a babád, akkor lesz mellette időd dolgozni és emberek közé járni is! Nem kell annyira CSAK vele törődni, ahogy a mai nők egy része teszi!

Most pedig olvashatsz, zenét hallgathatsz, az mind segít az unalmat elűzni! Nem szerencsés ráakaszkodni a párodra!

2012. dec. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

EGy kapcsolatban nincs annal artalmasabb, amikor az egyik a masikra telepszik. TEhat mindig legyen hobbid, celod, a parod erzelmi tarsad, nem tarsalgono pl.

Nagyon hasznosan ellehet tolteni az idot, talald meg onmagad!

GYES-en pl. idomilliomos leszel, ezt kell hasznosan kihasznalni, egy babat gondozni kell, viszont ez nem tolti ki a nap 24 orajat, igy boven lesz idod masra.

2012. dec. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ezért dolgozom itthonról is,végig terhesség alatt,szülés után is,napi 2-3 órát,és a munkahelyi emailem is megvan,levelezek több emberrel.
2012. dec. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Remélem, hogy meg tudom oldani baba mellett a dolgot :)

Most pont az a legnagyobb baj, hogy nem tudok olvasni, mert nem tudok koncentrálni még egy teljesen egyszerű szórakoztató regényre sem. Chatelni még csak-csak, de most nem írok neki, mert nem akarom zaklatni. Csak fura ez a helyzet és rossz, hetek óta egyedül :(

2012. dec. 17. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!