Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan akadályozzam meg, ....

Hogyan akadályozzam meg, . Hogy anyu egy óriási bunkosagot kövessen el karácsonykor?

Figyelt kérdés
Anyukám elhatározta, hogy illemkönyvet vesz az unokatesomnak. mielőtt mindenki nekiesik, hogy milyen s**gfej, el kell mondanom, hogy valamilyen szintén,ha nem is ilyen formában de jogos. az unokatesom kibírhatatlan, és bunkó módon viselkedik. Rendszeresen akkorra.szervez programot, amikor tudja hogy megyünk, kb. másfél éve egy szót se szólt hozzám, de ezt kicsit erősnek tartom. Légyszi mondjatok nekem ÉSZÉRVEKET, hogy győzzem meg anyut hogy ne döntés tovább a két család viszonyát? ( anyu öccsének a 14 éves lakásról van szó)

2012. dec. 18. 17:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

14 éves lakásáról??? :)



szerintem vegye meg nyugodtan!

2012. dec. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem NEM kell megakadályoznod, ha az unokaöcséd nem tud viselkedni, akkor csak hasznát veszi.


Legfeljebb készülj fel elöre valami humorosabb kommentárral, hogy vicces legyen a helyzet...


Ilyen idösen én is kaptam illemkönyvet, és hidd el, hasznomra vált.

2012. dec. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
57%

Elolvastam a kérdésedet.


Nyugodtan vehetne egyet neked is!!!


"anyu egy óriási bunkosagot kövessen el"

"milyen s**gfej"

2012. dec. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
40%

Mi tavaly a nulla szexuális élettel rendelkező férfi rokonunknak erotikus masszázs könyvet adtunk, tele fotókkal. :D Igazából akkor még nem gondoltunk bele a párommal, hogy sértő lehet (bár azóta szerintem már összeragadtak benne a lapok), csak nem találtunk jobbat.

Eszembe jutott, hogy a 14 éves húgának meg adok célzásként egy doboz óvszert meg egy doboz cigit, de azzal már nagyon kivertem volna a biztosítékot, úgyhogy nem vállaltam be.


Na, lényeg, a lényeg: hadd adja oda neki.

2012. dec. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%

"hogy győzzem meg anyut hogy ne döntés tovább a két család viszonyát? ( anyu öccsének a 14 éves lakásról van szó)"


Csak én nem értem?

2012. dec. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Egy mukkot nem értek abból, amit itt összehordtál, remélem, hogy neked meg valami fogalmazási készséget fejlesztő könyvet vesz...
2012. dec. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, szerintem kissé el vagy tájolva, ebben az ajándékban semmiféle bunkó dolog nincs, aki ezen megsértődik, az viszont lehet, hogy tényleg egy bunkó. Egy normális embernek mondjuk az jut eszébe róla, hogy biztos talál még benne hasznosítható dolgokat maga számára, amivel még jobbá teheti az emberi kapcsolatait, ezért örül egy ilyen hasznos ajándéknak.

Én pl. erős dohányos vagyok, és a sógoréktól valamelyik karácsonykor kaptam valami "hogyan szokjunk le a dohányzásról" könyvet. Mondtam, hogy köszönöm, ha egyszer le akarok szokni, biztos hasznát fogom venni, és eszembe sem jutott megsértődni a dolgon, feltettem a könyvespolcra, és a egyszer le akarok szokni, akkor hasznát fogom venni. Ennyi.

2012. dec. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
Erre nem tudok ész érveket,de arra igen, hogy neked miért vegyen nyelvtan könyvet!
2012. dec. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
*bocsi, lányáról. imádom az autokorrektort...
2012. dec. 18. 18:03
 10/23 A kérdező kommentje:
*döntse=rontsa, lakás=lány, elnézést a hibákért, de telefonról vagyok, és néha nem figyelem hogy milyen okosságokra javít az autokorrektor. Ismét elnézést, remélem mostmár érthetőbb. Annak meg aki nekem is ajánlotta az illemkönyvet, ajánlom a szöveg újbóli értelmezését. Azzal hogy bunkóság, NEM anyukámat minősítettem, hanem a tettét, hogy karácsonyra illemkönyvet ad. A s**gfejet ilyen mondatban olvastad: "mielőtt nekiestek hogy milyen s**gfej" ez azt jelenti, hogy ne nevezzétek s**gfejnek. Köszönöm
2012. dec. 18. 18:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!