Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ezen gondolkodni?

Normális ezen gondolkodni?

Figyelt kérdés
Még csak 19 éves leszek, de néha nagyon elgondolkozom rajta, hogy milyen jó lenne egy kisbaba. Tudom furán hangzik, meg igazából nem is tudnám még normálisan felnevelni, mert egyetemre is akarok menni. Na de mégis, normális ez az érzés?
2012. dec. 24. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom,én még soha nem éreztem ilyet.Vagy mégis?
2012. dec. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Normális.
2012. dec. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Normális. Ha össze is hoznál egyet a nagy semmire, az már a nem gondolkodás csúcsa lenne, de nyilván nem ez a terved.
2012. dec. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fiú,vagy lány vagy?

Lányoknál gyakoribb,de szerintem is normális lehet.

2012. dec. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok :)
2012. dec. 24. 19:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor érthető :)
2012. dec. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én már 18 évesen is akartam amikor még nem is érettségiztem de hát az anyai ösztön meg az ész mást diktál majd ha lesz férj lakás munka lesz gyerek is csak az még sokára lesz meg :(
2012. dec. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
elgondolkozni és megtenni nem ugyanaz. én is ezt érzem, persze először stabil háttér kell. szerintem lányoknál normális. sosem kéne nagy karrier, inkább család:)
2012. dec. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!