Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyaktetkót csináltattam,...

Nyaktetkót csináltattam, anyám csak kiabál 3 napja és nagyon haragszik rám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Akkor nem érdekelt, hogy mit fog hozzá szólni mert ha megkérdeztem volna azt mondta volna, hogy nem úgyhogy szóltam egy haveromnak aki megcsinálta. Viszonylag nagy tetkóról van szó de nem elcseszett és nekem tetszik. Van már egy írás a mellkasomon azt apám megengedte, anyám nem akarta de megcsináltattam volna. tegnapelőtt lett kész amikor meglátta akkora pofont adott, hogy azt hittem tőből leszakad a fejem, közben ordított de még mindig csak ordítva tud hozzám szólni meg veszekszik állandóan. Már kezd kicsit unalmas lenni. Kerülöm a házban de mit tegyek hogy lenyugodjon?

17/F



2012. dec. 25. 12:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
tegyél fel sálat. szerintem sem volt jó ötlet, eltakarni sem nagyon lehet, és aki rádnéz, eleve lesznek előítéletei, anyád ezt akarta elkerülni. De majd megszokja, csak talán nem kellett volna titokban csináltatni. Húzd meg magad.
2012. dec. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%

17 éves vagy és a haverod csinálta. Majd pár év múlva, meg mikor látsz egy-két valódi szép tetoválást rájössz, hogy csak neked tetszik, de amúgy tök igénytelen.

Én is ordítanék. Egy igénytelen szart, sufni körülmények között 17 évesen a nyakadra? Mondom ezt, úgy, hogy a hátam ki van varrva, nem sokára megyek a teljes al- és felkart készíttetni... Igaz olyan helyre, ahol hónapokat kell várni, mert nemzetközi szinten is elismert hely...


A hiba az ön készülékében van. Mást nem tudsz csinálni, csak azt, hogy meghúzod magad.

2012. dec. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Tényleg nem egy ilyen ótvaros börtöntetkóról van szó és szépen dolgozik, sokan járnak hozzá. Az elsőt én is "jobb" helyen csináltattam. Egyébként nem érdekel, hogy ki fogja leszólni vagy mit fog gondolni amikor először meglátja, nem egy az ízlésünk.
2012. dec. 25. 12:25
 4/25 rottingrabbits válasza:
88%
Ja,hogy 17 evesen ANNYIRA meno vagy egy nyaktetovalasal...sok sikert a jovoben az allaskereseshez. Altalanossagban jo otlet,ha csuklo alatt/nyakon felul nincs semmi. Mindezt valakitol akin kb 2000 angol fontnyi,majdnem 6 honapnyi munkaval jaro varras van,es egy iskolaban dolgozik...
2012. dec. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem azért van hogy menő legyek
2012. dec. 25. 12:30
 6/25 anonim ***** válasza:
81%

Az tényleg nagyon durva, hogy a nyakadra tetetted, ráadásul még nagy is.

Sok szerencsét a jövőben állás ügyben. Szükséged lesz rá.

2012. dec. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell annak ótvaros börtön tetkónak lenni, nekem is van haverom, akihez sokan járnak, de egy nemzetközi szinten elismert tetoválóhoz mérten randa, amit csinál, és itthon is vannak ezekből az "OMFG ez gyönyörű" munkát készítő művészekből elég szép számmal.


Nézd, én rendszeresen beszélek pasikkal, akik szintén tetováltak és úgy vannak vele, hogy jaj de jó egy tetovált csaj, majd lenyűgöznek ők is a király mintáikkal, és akkor nagy büszkén mutogatják, meg fényképezik, én meg csak nézek, hogy öreg... oké, hogy nem börtön tetkó, de én azért, nem reklámoznám, hogy milyen büszke vagyok rá... Nekem annyira fura, hogy egyesek mivel képesek megelégedni, csak, hogy tetoválásuk legyen. És ez független attól, hogy mit is ábrázol, az a lényeg, hogy hogy néz ki.

Nézd meg például ezt a tetoválást.

[link]


Az eredeti, meg a másik között van egy kis különbség, nem?


Hát kb. ez a különbség akkor is, ha normálisan választasz egy szuper művészt, vagy ha 17 évesen elmégy a haverhoz, akihez amúgy sokan járnak.

2012. dec. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
58%

Szegény Anyád..:(

Jó, hogy nem kapott infarktust a hülyeséged miatt.

Karácsony ide-oda, én biztos nem egy pofont adtam volna.

Többet!

Tényleg piros pont lesz az álláskeresésénél.

Jaj, mik vannak..:((

2012. dec. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 pirospöttyöslabda1 ***** válasza:
50%
Megérthető hogy kiakadt, mert a jövőben mindenhol (suli, munkahely) óriási hátránnyal indulsz majd. Ő csak kétségbe lehet esve, hogy mi lesz így a fiából, mert a mai előítéletes világban így nem lesz egyszerű a megélhetés. Ezzel szerintem egy szülő sem tud megbékélni, akit kicsit is érdekel gyermeke sorsa. Egy megoldás létezhet, hogy elkezdesz a leszedésére gyűjteni.
2012. dec. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%

Drága "leszaromavilágot" kérdező!

Nem érdekelt, hogy ki mit szól hozzá, igaz? Akkor ezután se érdekeljen. Unod? Unjad csak. Mindennek ára van. Ha a szaros tetkód többet ért neked, mint otthon a nyugalom (és nem bírtál várni egy évet, míg azt teheted, amit tetszik), akkor viseljed csak a következményeit, és ne rinyálj.

2012. dec. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!