Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy védjem meg a húgom? Vagy...

Hogy védjem meg a húgom? Vagy egyáltalán van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Egy hónapja van új barátja aztán nemrég közösen voltunk éjszakai fürdőben és megláttam a tetoválásait.

A vállain és a térdein egy-egy csillag van, a vállain lévő csillagokban koponya van. A mellkasán egy nagy kereszt. Alkarján egy bika. A hátán pedig egy katedrális van. Meg van még egy-két egyéb tetoválása.

Emlékszem régebben olvastam maffia tetoválásokról, utána kerestem és ezek a szimbólumok az Orosz maffia jellegzetes tetoválásai.

A pasas Orosz! A 30-as évei elején van és 1 éve él Budapesten. Elég gazdagnak tűnik, vadi új Mercivel jár és mindig egy köteg pénz van nála. Ő üzletembernek vallja magát, azt mondja kereskedelemmel foglalkozik.

Egyébként eddig nem volt semmi probléma a fickóval. Egy intelligens, vidám, figyelmes embernek "tűnik".


Szerintem biztosan ő is tagja a maffiának.

Különben miért lennének rajta ezek a jellegzetes tetoválások? Ti mit tennétek? Hugómnak finoman próbáltam mondani azt mondja hülye vagyok ezek csak sima tetoválások.

Meg egyáltalán jelen van az Orosz maffia Magyarországon?


Nagyon féltem a húgom, hogy még valami baja esik.


2012. dec. 28. 20:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te túl sok filmet nézel...
2012. dec. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben leülnék vele és megmutatnám, hogy mit találtam...
2012. dec. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a maffiából mindenhol vannak.Elképzelhetö.

Hogy üzletember lehet csak nem mindegy mivel üzletel. :)

Szerintem sok mindent nem tudsz tenni.Pláne ha a testvéred szerelmes.

Hány éves a hugod??

2012. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

# 1/3

Lehet!

De légyszives írd be Google-be, hogy "Orosz maffia tetoválás"


csillagok a vállon: viselését kikkel érdemelni a vezetők jelképe. Rajta a halálfej azt jelzi, hogy GYILKOSRÓL van szó!

csillagok a térden: a vezetők jelképe azt jelenti, hogy nem hódolnak be senki előtt

feszület a mellkason: azt jelenti, hogy viselőjük egyetért a bűnözéssel

bika az alkaron vagy a mellkason: a stricik és a bérgyilkosok jelképe

katedrális: a kupolák száma utal arra, hogy viselőjük hányszor ült börtönben vagy arra, hogy milyen rangban van a szervezetben

Kisjézus: viselője "bűnözőnek született"


De nézz utána magad is. Még mindig túl sok filmet nézek?


# 3/3

Sajnos elég szerelmes:( 24 éves.

2012. dec. 28. 20:53
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Vagy csak ő is látta ezeket a képeket a neten, amikor ihletet keresett a tetkójához, és menőzni akart. Ha komolyan a maffia jele lenne, akkor gondolod, hogy ez ilyen nyilvánosan fenn lenne a neten és mutogatná mindenki előtt? Pláne, hogy rögtön magára tetováltatta az egész hóbelevancot (gondolom, ezeket a rangfokozatokat nem olyan könnyű elérni, hogy 30 éves korára meglegyen az összes).


Kérdezd meg, mivel kereskedik, hátha van valami normális válasza.

2012. dec. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

"Vagy csak ő is látta ezeket a képeket a neten, amikor ihletet keresett a tetkójához, és menőzni akart."


Adott egy a leírásban intelligensnek nevezett ember. Na most szerinted egy intelligens ember nyíltan felvállalja azt, hogy bűnöző amikor nem is az pusztán "menőzésből"? Mert Oroszországban mindenki tudja mit jelentenek ezek a tetoválások. Ugyanis ezek valóban Orosz maffia tetoválások.


"Ha komolyan a maffia jele lenne, akkor gondolod, hogy ez ilyen nyilvánosan fenn lenne a neten és mutogatná mindenki előtt?"


Én is olvastam már az Orosz maffia tetoválásokról. Egy könyv is megjelent a témában: [link]


30 évesen simán lehet már vezető rangban. Persze nem felső vezető, hanem amolyan "középvezető".

Sok maffiózó nagyon fiatalon kezdi a bűnözést akár 10-12 éves korukban. Erre akár utalhat is az a tetoválás aminek a jelentése, hogy "bűnözőnek született". Lehet, hogy a felmenői is mind azok voltak. Vagy annyira rossz anyagi körülmények közé született, hogy hamar rákényszerült a bűnözésre. Jellemző az ilyen emberek tetoválásaikra, hogy az életük bizonyos részeit "elmesélik".


Az Orosz maffia pedig működik Magyarországon. Ahogy a világ számos más országában is. Becslések szerint 100 ezer!!! és fél millió!!! közötti tagot számlál! Szerintem a fent említett fiatal ember az egyik ezek közül.


Nyilván én se örülnék neki, hogyha a húgom ilyen emberrel állna össze, de azért annyira félteni sem kell.

Bűncselekményekbe nem fogja belerángatni mert nem a szervezet tagja.

Bántani nem fogja mert azt vallják, hogy csak olyan embereket bántanak akik ártanak nekik. A felfogásuk szerint meg egy nő soha nem lehet annyira erős, hogy ártson nekik.


Apukám kriminál pszichológus, úgyhogy elég sok mindent tudok az ilyesmikről:) Ha esetleg kérdező van valami kérdésed írhatsz nyugodtan, ha tudok segítek:)

2012. dec. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A maffia mindenhol jelen van. Könnyen lehet, hogy ez csak véletlen egybeesés, de ha valóban egy maffia tagról lenne szó, én inkább úgy tennék mintha észre sem vettem volna. És ha igazad van, hidd el, te is jobban jársz ha elfelejted. A maffia ellen tenni nem lehet. Te csak a rövidebbet húzhatod. Bár nem sok esélyét látom, de semmi sem lehetetlen.
2012. dec. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%

Na elöször is nyugi! Nem kell feltetlenül belemagyarazni a tetovalasokba semmit!

Az en ferjemnek is vannak csillagok a vallan, halalfejjel... A szülei elött tisztelegve, akik meghaltak.

Bika az alkarjan, mert az a horoszkopja.

A kassai dom a hatan, mert ott törtent egy fontos esemeny az eleteben.

Es egy gyönyörü feszület a mellkasan, mert vallasos.

Nem maffiozo, vagy ha igen akkor közel 16 eve nagyon jol titkolja elöttem :)

Es az igazi maffia szimbolumokat soha, de soha nem fogod megtalalni az interneten, nekik megvan a sajat tetovalojuk, aki ismeri a jelkepeket!

Csak a sajat peldam:

En anno egy 13-ast tetovaltattam magamra, es van egy mexikoi banda akiknek ez a szimbolumuk, honapokig kerestem es sehol nem talaltam meg a hivatalos mintajukat, nagyon nem szerettem volna ugyan olyat, eddig meg nem lött le egy masik banda tag, ugyhogy azt hiszem nem olyat valasztottam, pedig mar voltam mexikoban es lathato helyen is van a tetovalas :)

Nyugodj meg szepen es tenyleg lehet benne valami, hogy tul sok filmet nezel...

2012. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!


Na ne akard már bemesélni, hogy pontról pontra ugyanolyan tetoválásai vannak a férjednek és pont ott mint a fent említett személynek:))


Amúgy elég béna lehetsz guglizásból, ha hónapokig kerested:) Írtad volna csak be, hogy "MS13". Mellesleg nem Mexikói bandáról van szó hanem egy Los Angelesből indult El Salvador-i bevándorlok által alapítottról.

Mellesleg egyes Latin Amerikai országokban egy MS13 tetoválósért már börtön jár.

2012. dec. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18%

Pedig kepzeld, hogy egytöl-egyik igaz amit leirtam.

MS13. Ne keverd a kettöt... Az MS13-nal ha banda tag vagy akkor az "MS" betünek kell kötelezöen szerepelnie rajtad, nem a 13-nak, annak mas jelentösege van a bandaban, de nezz utana egy kicsit...

Letezik mexikoban egy "13" nevezetü banda es ennek köze sincs az MS-hez! Ebben a bandaban csak törzsgyökeres mexikoiak lehetnek banda tagok, nem bevandorlok vagy csak oda születettek! Lenyegesen kissebb banda mint az MS, de nem ok nelkül leteznek meg mindig...

Börtön: Igen letezik ilyen, de 2 evet eltem ott, nem vittek be a 13-as tetovalasom miatt, pedig nap mint nap lehet latni. Pontosan emiatt irtam, hogy nagyon nem mindegy, hogy milyen stilusu a tetovalas...


Kerdezö, amiket pedig te irtal mintakat azoknak a jelentese meg 1920-as börtön tetovalasokat mutat...

2012. dec. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!