Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitcsinaljak hogy a szuleim...

Mitcsinaljak hogy a szuleim bizzanak bennem? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Aza helyzet hogy bennem tulzottan nem biznak szuleim es nagyon feltenek amit megis ertek de tulzasba viszik...

8.os vagyok es amit furcsalok hogy a 11eves a 12eveseket barhova elengedik, nekem meg azt se engedik hogy fium atjojjon nalunk amikor meg kerdezte anyum apumat egy hatalmasat veszekedtek picit verekedtek is es majd nem elvaltak.

Apum egy ribancnak tart. De azert szeret meg minden...

Azt tudni kell hogy allitolag azert nem biznak bennem mert egy alkoholistanak tartanak mert neha meg kerdezem anyut hogy hagy-e egy pici sort nekem... Vagy amikor pl akcios a pezsgo mondtam anyanak h vegyunk ugy is szilveszter lesz kene venni foleg h akcios.

Erre megint le alkoholistaztak. Stb.

Meg nem volt olyan h reszegen mentem volna haza es MEGIS ALKOHOLISTANAK TARTANAK.

Apam azert tart ribancnak mert allitolag 2honaponta van masik fium ami rohadtul nem igaz...

Jo voltak kapcsolataim internetesek de semmi komoly...

1x volt fium azzal is egyszer taliztam vele smaroltam elsonek utana dobott egy masik csajert..

Meg most egy fium akit nagyon szeretek....

Nem tudom hogy mitcsinjak hogyszuleim bizzanak bennem ... Volt ugy hogy egesznap segitettem anyanak megfoztem meg minden apaval neztem focit vettem neki poccort sort hogy kenyelmesebb legyen neki erre masnap leorditottak hogy mire keszulok...

Kerlek segitsetek!

Szilveszterezni szeretnek elmenni barataimmal es nem akarnak engedni:S


2012. dec. 28. 22:40
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szerintem ülj le apuddal és beszeld meg vele ezt az egeszet ... mást nemnagyon tudsz csinalni :S 16/f
2012. dec. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Apummal nem lehet beszelni...

Probaltam, de az lett h leorditott es 2pofont kaptam bonusznak...:c

2012. dec. 28. 22:54
 3/13 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem akarják, hogy 14 évesen pasizz, mert még gyerek vagy, és azt sem akarják, hogy a kevésbé felelős gondolkodásod miatt 15-16 évesen legyél anyuka.

Valahol igazuk is van. De az ő véleményüket sem ártana ismerni. Nem hiszem, hogy azt komolyan gondolják, hogy alkesz vagy.

Lehet, hogy azt látják, neked túlságosan tetszik, ha tetszel a fiúknak, nem tudod átgondolni a dolgokat, és úgy érzik, csak azzal kímélnek meg a rossz élményektől és csalódástól, ha tiltanak.

2012. dec. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Gyerek vagyok es?:@.

12-13eveseknek lehet pasijuk es nem dugnak orrba szajba, nem terhesek.

akkor en mier lennek az?!

K*** leszarom h eleg egy rossz alkalom. De en 17evesen szeretnem elveszteni.

Most meg nekem eleg a smar tobbre nem fogok vagyni kesobb mert tudom Kockazatat...

Tudom h anyaek a jot akarjak ... De ha suli nem lenne meg a hazbol se engednenek ki. Kulonbensem ilyen valaszt kertem civa hanem segitseget.

2012. dec. 28. 23:28
 5/13 Missi_Key ***** válasza:
lépj le...
2012. dec. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Rendben, add anyudék telefonját, rögvest hívom őket, hogy segítsek.

Ha ők nem akarnak elengedni, írhatunk neked ide bármit. Ennyi eszed már lehetne.

Igen, meg lehet szökni, aztán elviselni, hogy rendőrök cibálnak haza, utána meg még jobban fognak majd a szüleid. Ezt akarod?

2012. dec. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Haggyal mar az elszokessel. Megse fordult meg a fejemben uristen-.-
2012. dec. 29. 10:54
 8/13 anonim ***** válasza:

Haggyál már a tini hülyeségeddel, úristen...

Ha neked semmi sem jó, minek kértél véleményt, tanácsot?

Annyi sütnivalód szerintem van, hogy ha lehetne, már megoldottad volna. Elég élelmesnek tűnsz.

2012. dec. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Egyaltalan nem ilyen valaszokat vartam.

Toled meg foleg nem vartam valaszt ha csak osztani tudod az eszt amit mar alapfogalombol tudok.

Na hali

2012. dec. 29. 12:36
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindenesetre én már tudom, miért nem engednek el :)
2012. dec. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!