Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 25év után/45vagyok/feleségem...

25év után/45vagyok/feleségem mást szeret, de én még csak öt szeretem mitcsináljak, hogy vissza kapjam öt, nem tudok nélküle élni, nem iszok, nem kocsmázok, csak neki és családomnak éltem, mit csináljak, hogy szeressen megint?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 20:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú az ilyet olvasni. De történt valami közöttetek amiért a feleséged eltávolodott tőled? Így látatlanba csak azt tudom mondani, meg kell próbálni visszahódítani, meglepetések, romantikus randik, stb.
2011. máj. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%

"felesegem mast szeret"

itt annyit tudsz tenni, hogy elfogadod az O donteset, hiszen erzelmileg mar eltavolodott Toled.

2011. máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Izgalomra vágyik, lesz majd neki izgalom mikor rájön hogy a szomszéd fűje sem mindig zöldebb.


Én érzékeny búcsút vennék tőle, ez a kapcsolat már nem lesz sehogysem olyan mint volt.

2011. máj. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Egyenlőre annyit, hogy ezt neki is elmondod és kivársz mit reagál.

Szerintem jól teszed, hogy nem adod fel, az emberek manapság túl könnyen feladják.

2011. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Próbálj meg beszélni vele de őszintén. Mi az ami miatt nem te kellesz neki? Abban próbálj meg változni. pl. ha hiányzik a romantika vigyél bele egy kicsit a házasságba. Megpróbálkozhatsz a párterápiával is ha belemegy.

Ajánlom neked ezt a filmet, hasonló szituról szól és van benne egy igen jó bár nem könnyű megoldási javaslat is: [link]

Az sajnos igaz, hogy az ő döntése is kell, de ha mindent megpróbálsz jó esetben hátha értékeli és sikerül megmenteni a házasságotokat.

2011. máj. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%

Nézd, tedd azt amit a bölcs szerelmes tesz Müller Péter szerint: "csak várok, mint a bölcs szerelmes, mert tudom, hogy úgyis visszajön hozzám."

Szóval, maradj az igazi barátja, várd ki, míg csalódni fog, és megtudja, hogy melletted a helye. Soha ne vesd a szemére, csak fogadd vissza majd akkor.

2011. máj. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Bocsánat az offért. 20:15, ez az idézet miből, honnan van pontosan?
2011. máj. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy nem iszol, ezer más akna lehet a kapcsolatban. Ezt kellene kideríteni, mert szerintem a "nem vagyok alkoholista" azért nem erény, hanem alapvető elvárás...
2011. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet off, de érdekes, hogy ha a nő megy félre, akkor a pasinak mindenki azt tanácsolja, hogy várjon türelemmel és bocsásson meg. Míg ha nő panaszkodik, hogy a férje megcsalta, akkor a pasit szidalmazó bekezdések után a lépj le, legyen büszkeséged szöveg következik.


Kedves Kérdező! Te vagy a kapcsolatban, te érzed, van-e még esély, hogy egy fellángolás, vagy teljes elszakadás történt. A lényeg, hogy a a másik pasi megjelenése előtt köztetek minden rendben volt-e? Mert ha már azelőtt se működött, akkor sajnos nem túl jók az esélyeid.

2011. máj. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nőknek is ezt tanácsolnám, szerintem a legtöbb házasság végét az jelenti, hogy a nők túl büszkék, illetve felfújnak jelentéktelen dolgokat, legalábbis én ezt látom a környezetemben.
2011. máj. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!