Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vessem fel apukámnak,...

Hogy vessem fel apukámnak, hogy vegyen nekem egy iPhonet? (lent)

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak,anyukámmal élek.Apukám egy másik városban lakik,tőlünk 20 km-re.Amíg kicsi voltam,voltam a szüleinél sokat,de apukám lakásában még soha.Úgyhogy nem sokat találkoztam vele.Nem fizet utánam a gyerek tartást,a szülinapomon még csak egy üzenetet sem tudott írni,hogy boldog születésnapot,se semmikor.Soha életemben nem köszöntött fel.Januárban találkozok vele,szeretnék tőle kérni egy iPhonet.Apukám pénzes ember,biztos állása van,még is irigyel tőlem sok mindent.Hogy vethetném fel?Mielőtt leszólnának páran,hogy mekkora kis pénzéhes liba vagyok,azok biztos apával nőttek fel,és nem tudják milyen érzés,amikor a saját apukám nem köszönt fel.Akik leakarnak szólni,inkább ne is próbálkozzanak,mert nem veszem magamra
2012. dec. 29. 10:49
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
81%

1) Az atyai szeretetet gondolod hogy pótolni fogja egy márkás telefon?

2) Miből gondolod hogy ha olyan spúr hogy fizesse a gyerektartást, akkor majd kifizet egy 300 rugós telefont?

2012. dec. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
93%
Hasonlítasz apádra.Sajnállak benneteket.
2012. dec. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
86%
Hat érdekes a gondolkodásmód, az biztos. Tulajdonképpen nem nagyon tartod a kapcsolatot apaddal, aki nem fizet tartasdijat se -ami kb 20-30 e lenne havonta- es ugy gondolod, hogy jó ötlet egy ilyen erteku telefont kérni tőle, miután magasról tesz egyebkent rad es a születésnapot rá is.....
2012. dec. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
90%

Hűű... itt a baj nem kicsi!


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=e-zeM..

Ezt hallgasd meg, még akkor is ha nem tetszik, a szövegre figyelj! Különösen az utolsó részekre.


Nem jó apukáddal a kapcsolatod, de iPhonet kérsz. Most ezzel nem bántani akartalak, de én inkább a kapcsolatomat próbálnám javítani vele, amennyire csak lehet. Igaz nekem együtt vannak a szüleim, apámmal jó a kapcsolatom, de hogyha olyan lenne mint a tiéd, akkor nekem egy szelet csoki nem kellene tőle, nemhogy egy iPhone. Szerinted ha eddig nem foglalkozott veled, akkor ezek után figyelembe fogja venni, hogy mit kérsz tőle? Szerintem inkább azt kérd tőle, hogy ha van rá lehetőség (és gondolom lenne) akkor töltsetek több időt egymással. Hidd el, jobban megérné mint egy élettelen műszer.


15/L

2012. dec. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó, a kérdezőnek nyilván nem az a lényeg, hogy az apja törődnom vele, hanem az, hogy legyen egy menő telefonja.....
2012. dec. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
5válaszolónak köszönöm,mindjárt meghallgatom.Egyébként én a vateráról szeretnék egy HASZNÁLTAT.Egyébként meg nem nagyon kíváncsi rám.Írtam karácsonykor,de vissza sem válaszolt.Facebookon is írtam,el sem olvasta,pedig látom hogy fent van,mert kirakott egy képet.Januárban is csak azért találkozunk,mert rendőrségre kell mennem,tanúskodni,és anyukám jelenleg kórházban tartózkodik,így kénytelen leszek vele menni.
2012. dec. 29. 11:07
 7/37 anonim ***** válasza:
90%
Nade ezek utan hogy gondolod, hogy venne neked? Amúgy egyszerű:apu, kinéztem magamnak egy használt iPhone-t X forintért, megvenned nekem?
2012. dec. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
83%

Apám 7 éve halt meg, szüleim 2 éves korom körül mentek szét, anya egyedül nevelt világ életében, sokszor nem kapta meg a havi 5000 forintos tartásdíjat. Apa sokat ivott, vert. Mégsem vágytam tőle másra, csak egy normális családra...

Szóval nem, nem tudlak megérteni, ha eddig le se tojt, most se fogod érdekelni. Telefonon felhívni és megköszönteni azért személyesebb lett volna, mint a face... Te tudod, én nem kérnék tőle semmit...

2012. dec. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Előszőr is, remélem a kedves mamád felnyitja a szemed, hogy ha valakivel találkozol, nem kérsz tőle semmit. Másodsorban ha egy emberből nem jön az adni akarás, akkor ne erőszakoskodj, harmadsorban karácsony után senki nem kér senkitől. Negyedsorban inkább koncentrálj arra, hogy az édesapádat megismerd, és ő is téged.
2012. dec. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
31%

5


Te egy beteg ember vagy, aki nem gyerek, hanem egy elvetemül liba, aki ráadásul egy másik ember beszédjét útánozza, és ezerrel féltékeny egy majdnem 15 éves gyereklányra, aki már most centerbe veri-mindennel-emberségből, egyenességből..


Aranyanyám kezeltesd magad-hátha egyszer ember lesz belőled.

És az az általad gyűlölt és lenézett gyerek fog téged legyőzni és megmutatni, hogy a hazugságaid és a rágalmaiddal szemben mi a valóság.És én ott leszek.Amikor égni fogsz és szűkölni.

2012. dec. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!