Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szerintetek mit csináljak az...

Szerintetek mit csináljak az apukámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

De nem venni akarok, mert nincs sok zsebpénzem,inkább házi készítésű ajándékot szeretnék neki adni, mert úgy gondolom az sokkal meghittebb!


Ja és úgy kérem a válaszokat, hogy azt meg is értsem,mert még csak 11 éves vagyok.

Köszi!


2011. okt. 19. 17:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Van valami hobbija? Mit dolgozik? Szereti a munkáját?
2011. okt. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos vagy szerintem kezdj el rajzolgatni karácsonyig bőven van időd befejezni, és több rajzot is elkészíthetsz.
2011. okt. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy értelmes gyerek!!!! Gratulálok,hogy egyáltalán gondolsz erre és magad akarsz készíteni!

-Szivardoboz-fadoboz kifestve vagy szalvétatechnikával

-Szemüvegtok varrás

-Üvegpohár üvegfestékkel díszítve

-Póló textilfilccel vagy festékkel feliratozva( pl.legjobb apa)

-Kedvenc zenéi,filmjei cd-re kiírva

2011. okt. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

De éééééééééééédes vagy!

A zsetonok mindig bejönnek. Pl. csinálsz neki teát, csinálsz neki kávét, vagy szendvicset, hozol neki a hütőből egy sört, behozod neki reggel az újságot, stb. Csinálj ilyen zsetonokat és akkor váltja be, amikor akarja.

2011. okt. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen,ezek jó ötletek.Én pl. tesómnak olyat szeretnék, hogy kuponok.CSinálok egy tömböt,és arra ráírom minden kuponra hogy pl.:Teafőzés,porszívózás,egyéb...Na persze azéert nem lesz ilyen kuponból sok :D

apukámnak arra godoltam, hogy mivel mindig kávézik,ezért valami csészét vagy bögrét veszek,és kerámiafestékkel festek rá valmit :)

12/lány

2011. okt. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
hű hát én pl olyat csináltam,hogy vettem színes kartonlapot,és háromba hajtottam,z 1/3ára vágtam ablakot.ide tettem egy közös fényképet.aztán erre ráhajtottam hátulról a 2.harmadot,és leragasztottam,hogy a fénykép ne essen ki,a 3.harmadot meg egyértelműen csak behajtom,így egy fényképes képeslapot kapsz,én még ezt kidíszítettem apró képekkel körbe.e mellé csináltam már olyat h vettem 1 nagyobb fadobozt,és azt kifestettem fémszínűre,repesztőlakkal megrepesztettem,az aljára pedig ráírtam hogy sok szeretettel stb..és ebből neki csavartartó lett,mert ilyen kis rekeszei voltam:)de jó bármilyen kis kütyü tárolására.
2011. okt. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább adventi mert dec 1-én kellene elkezdeni, de ha időben elkezded, akkor nagyon szépen meg tudod csinálni.Ehhez kellen egy kicsit bánnod a tűvel.

Csinálnod(varrnod) kellene 24 nagyon pici zsákot.Mindegyikre valahogy rá kéne varrnod, vagy tekintettel arra hoyg még kisebb vagy inkább filccel szépen írnod a számokat 24-ig.Egyforma szalggal kellene átkötnöd mindet.Mindegyikbe egy pici cukorkát, csokit stb.Elég egy szem.

Aztán -hát eredetileg faragott- rénszarvason van, de szerintem tökéletes ha egy plüss réénszarvast szereznél be.(Ehhez mondjuk már kéne egy kis zsebpénz, de időd van, hátha olcsón tudnál szerezni) Egy zsinór két oldalára egy-egy zsákot tegyél, és akaszd a szarvasra, hoyg a két oldalán lógjon egy-egy-Így mind a 24-et, ez egy adventi naptár lesz.

Remélem tetszik.Nagyon sok sikert.Ja, és nagyon cuki vagy!!!!

2011. okt. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket már kipróbáltam :)

Karácsonyi pálinka: ehhez bármilyen tescos vodka megfelel, 3 héttel kari előtt kell elkezdeni. Kell hozzá egy szép formájú üveg dugóval például. A vodkába tegyél 2-3- db fahéjrudat, szegfűszeget, mézet, esetleg mézeskalácsport, narancshéjat. Minden nap rázd össze 3 hétig, kari előtt szűrd le, az üveget meg kidíszítheted, ahogy akarod ( üvegfesték, matricafesték stb)egy szép masni a nyakára és kész :)

Zsebkendőtartó: hobbyboltokban van, ezt lehet dekupázzsal, festéssel vagy bármivel díszíteni, öcsémnek például a kedvenc focicsapatának színei és címere alapján készítettem el.

Süss sütit és készíts hozzá díszdobozt.

Ilyesmiket gondoltam. :)

2011. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötleteket! :D
2011. okt. 20. 10:09
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem akarsz az én kislányom lenni? :)))
2011. okt. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!