Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy oldhatnám meg azt a...

Hogy oldhatnám meg azt a problémát hogy elszeretnék költözni itthonról?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, jelenleg hetedikes, de nagyon várom már hogy elballagjak mert nagyon rosszul jövök ki az osztályommal, gyakorlatilag nemis beszélünk, a tanárokat is utálom, és magát a sulimat is. kilencediktől szeretnék kolis lenni és ezt a szüleimnek is mondtam ők aztmondták örülnek neki, végre megszabadulhatnak tőlem, énis így érzek, mert már rohadtul elegem van abból hogy folyton veszekszünk, és nincs olyan óra, amikor valamin össze ne kapnánk, például ha itthonvagyok az a baj, ha nemvagyok itthon meg az..sosem tudják eldönteni, szeretném élni az életem, és elszeretnék itthonról menni. tulajdonképpen iszonyatosan várom már hogy elballagjak ebből a kócerájból, és távol leszek azoktól a barom osztálytársaimtól, az általánostól, és anyuéktól is.tudom fura hogy 13 évesen ezt szeretném, de így érzek! és én elpusztulok ha belegondolok hogy még másfél év van a ballagásomig..:// Segítsetek légyszi, vagy valami tanácsot esetleg ha adnátok!
2013. jan. 2. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen milyen válaszra vársz? Kiskorú vagy anyádék felügyeletére szorulsz és rájuk vagy bízva. Innentől minden okfejtegetés lényegtelen.
2013. jan. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismerek hasonló helyzetben lévő embert. Ő aszerint választott középiskolát, hogy melyik van a legmesszebb azok közül, ami az érdeklődési körének megfelelt:) Te is válassz távolit, és akkor van indok csak kéthetente vagy havonta hazajárni. Szünetekben pedig elmehetsz a kolis barátokhoz is látogatóba, nem kell otthon lenned végig.
2013. jan. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vedd ajándéknak ezt a másfél évet, tanulj sokat, hogy a választott sulidba biztosan felvegyenek.

Ne csak azt nézd mit nem akarsz, azzal foglalkozz, mit csinálsz majd kettő, öt vagy tíz év múlva, és kezdj el rá készülődni. A befektetett energia megtérül majd, és az idő neked dolgozik, még ha most siettetnéd is.

2013. jan. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy fura, csak tipikus kamasz, aki mindent utál maga körül. Nekem is voltak hasonló érzéseim osztálytársakkal, iskolával (szülőkkel nem). A jó hír, hogy el fog múlni pár éven belül :)
2013. jan. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tanulj és készülj az új sulira. Az segít.

Átérzem, én is menekültem, annyira jó volt gimiben lelépni. Nem is jártam haza, csak havonta-kéthavonta.

A legjobb az egészben, hogy miután elköltöztem, kb. egy éven belül tök jó lett a kapcsolatom a szüleimmel, és ez azóta is tart. Annyit kell csak tenni érte, hogy egyszerre 3 napnál többet nem töltök velük :)

2013. jan. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és tényleg nagyon jólenne elmenni itthonról. Olyan hangulatingadozásaim vannak hogy pfúú-.- Egyik percben tök jókedvem van másikban meg anyuékkal veszekszek.. Esetleg tudnátok kolis tapasztalatokat írni? hogy milyen volt a beköltözés? hogy mikvoltak ott, milyen szigorúak, és milyen fiúk vannak? ;) de persze ez nemnagyon érdekel, csakhát mint a legtöbb lány énis a Nagy Ő-n álmodozom!:)) És milyen a gimi? milyenek a tanárok és a társaság, milyen a tanulás?
2013. jan. 3. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!