Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy oldhatnám meg, hogy...

Hogy oldhatnám meg, hogy zuhanyozáskor a kádból ne fröccsenjen ki a víz? Egyedüli megoldást tudok én, az a zuhanyfüggöny, de nem vagyok elragadtatva, mert szerintem rondán mutatna a karnis is és függönyt se találtam modernet, szépet. Vélemény?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Műanyag, többrészből álló, elhúzható ajtót is lehet felszerkeszteni, ha kapható megfelelő méret. Csak jóval bonyolultabb megcsinálni, mint feltenni egy zuhanyfüggönyt...

De egész jól tudnak kinézni, az átlátszóbbak pl. Lehet üvegből is, de az veszélyesebb dolog...

2012. okt. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre, de aztán elvetettem, mert neten nem találtam képeket, hogy az hogy nézne ki. A lényeg az, hogy mutatós legyen.
2012. okt. 1. 20:27
 3/10 A kérdező kommentje:
Ajtós megoldás abból a szempontból is jobb, hogy azt könyebb lenne fertőtleníteni, nem gombásodik mint a függöny.
2012. okt. 1. 20:28
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem megtaláltam . . . . Kádparaván a neve. De azt hogyan rögzítik a kádhoz,
2012. okt. 1. 20:37
 5/10 A kérdező kommentje:
?
2012. okt. 1. 20:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet, h itt leírják, nézd meg:


[link]

2012. okt. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
azt falhoz rakják(: Mutatós nagyon,attól függ milyen kell,ha faltól falig az az igazi(:
2012. okt. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Faltól falig lesz.
2012. okt. 1. 20:47
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekünk kádparavánunk van, nagyon ízléses. Biztonsági üvegből van. A kád és a WC nálunk egy ytongból épített fallal van elválasztva. Ehhez a falhoz és a kádhoz rögzítették a kádparavánt.

[link]

Ilyenünk van és hasonlóan egy épített falhoz rögzítették.

Sok féléből válogathatsz, igaz, nem annyiba kerül, mint egy zuhanyfüggöny, de nem mindegy, mit nézegetsz naponta.

2012. okt. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 zolizoli70 válasza:
Lehetne esetleg úgy is, hogy nem fröcskölöd a vizet. Kisebb fokozatra állítod a csapot, és mindig úgy fordulsz, hogy a zuhanyrózsa feje a fal felé spriccelje a vizet. Így nem megy ki a víz és még kevesebbet is fogyaszt.
2012. okt. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!