Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni az ilyen...

Mit lehet kezdeni az ilyen emberrel?

Figyelt kérdés

17 éves voltam amikor találkoztam egy férfivel(?), mert ő már inkább a 30-hoz volt közel mint később megtudtam. Fiatalosan nézett ki, le is tagadott a korából, naiv kislány is voltam még. A lényeg, hogy volt egy élettársa és két kicsi gyereke, akikről elfelejtett nekem beszámolni, őt minden létező nővel megcsalta, akivel csak tudta. Mint kiderült kereste a nő utódját, mert őt már nem tudta tovább zsarolni. Nekem három hónap kellett, hogy mindez kiderüljön, utána szakítottunk. Amíg együtt voltunk minden létező módon próbált teherbe ejteni. (Ne szedj tablettát, mert az káros, jajj, most nem hoztam gumit, de biztos nem is kell az, aztán látta, hogy ez nem jön be, akkor szép szóval, milyen jó lenne egy gyerek.)

Én akkor szakítottam és szépen annyiban hagytam a dolgokat (megtudtam, hogy rajtam kívül mással is csalja az élettársát, akinek csak a keresztnevét tudtam). Így 5 év távlatából csak azért jutott újra eszembe, mert véletlenül megtaláltam a lányt a FB-on. Éppen válnak, neki sikerült két gyereket csinálnia és tönkretennie az életét. (Engem is próbált megütni, csak én elküldtem a ...-ba) Sajnálom a lányt, ő csak 16 volt amikor összejöttek. A fiú soha egy percet nem dolgozott, van egy háza és a családi pótlékból és a gyerekek után kapott összegből él, közben folyamatosan csalja és megalázza az élettársait, és zsarolja a gyerekekkel, csak akkor engedi el őket, ha semmit nem követelnek (gyerektartás) és már megvan az utód. Félek, most egy újabb lány életét fogja tönkretenni.



#gyerek #megcsalás #zsarolás #tissztességtelenség
2013. jan. 3. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

pszichopata

kerülni kell

és terjeszteni róla, hogy veszélyes

2013. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva félek is egy kicsit, bármilyen módon felvenni a kapcsolatot, mert a szakításunk után hónapokig üldözött, és ha meglátott üvöltözött, illetve volt, hogy megpróbált megütni, verte az ajtómat az éjszaka közepén. De sajnálom a lányt is, (a mostanit is és a jövőbelieket is), direkt a fiatal, ártatlan és naiv lányokat keresi:(((
2013. jan. 3. 15:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Hagyd, ne csinálj semmit. A lányok majd a saját kárukon megtanulják, hogy néha hallgassanak a szüleik tanácsára..
2013. jan. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Csak nehéz a szülőkre hallgatni, ha nincs mit elmondani...

Amikor összejössz vele, akkor ő egy nálad kicsit idősebb, de felelősségteljes srác a szülők szemében, aki még arra is ügyel, hogy a lányuk ne maradjon ki túl soká (mert neki is mennie kell haza a családjához, akikről a lánynak nem beszél). Ha akar tud rendesen viselkedni, de csak addig erőlteti meg magát, amíg terhes nem lesz a lány. (Ami mellesleg nem véletlen sikerül be, bár talán az elsőnél még így volt.) Akkor közli, hogy ne vetessétek el, hiszen neki van egy háza és majd ti (szülői segítséggel) felnevelitek. A szülőket zavarja a helyzet, de legalább a gyerekek most helyesen cselekednek... Aztán mire a többi kiderül már a markában vagy:(((

Én megúsztam, mert nem vagyok olyan könnyen befolyásolható, de ki nem hibázik 16-17 évesen?

Most érettségim és diplomám van, valamint egy csodálatos párom, akkor egy gyerekem lenne, egy zsarnokoskodó élettársam és még egy érettségim sem.

(Megjegyezném, amikor mondtam neki, hogy tovább szeretnék tanulni közölte, hogy az hülyeség és pénzkidobás.)

2013. jan. 3. 16:38
 5/7 anonim ***** válasza:

tudsz segíteni.

lesd facebookon és ahogy beújít egy lányt, szépen meséld el neki kikkel van még együtt, hány gyerek van itt-ott

lehet hogy nem hiszi el de legalább megpróbáltad

2013. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne avatkozz bele, mert te húzod a rovidebbet!!!A lányok annyira naívak, hogy nem hinnének neked, a volt pasid meg fenyegetne. Nem mentheted meg ezeket a lányokat!!!De egyszer hidd el, az élettol megkapja, ami jár neki!!!
2013. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ilyen selejtekkel az a baj, hogy olyan lányokat szemelnek ki, akiknek a családi háttere nagyon nem rendezett ahol a gyerek nem tudja megbeszélni a dolgokat egészséges módon a szüleivel, vagy azokkal a lányokkal akik nagyon nagyon naívak.


ha szólva van az aktuális csajnak, az féltékenységnek veheti, és ha saját néven történik akkor még veszélyezteti is magát az aki segíteni akar.


az lenne egy megoldási lehetőség, ilyen esetekre, ha lennének kiadványok és felvilágosítások az ilyen beteg emberekkel való találkozás felkészítésére.


a kíváncsi, hormonokkal telt, sokszor elhanyagolt, bántalmazott gyerekek, kamaszok komoly veszélyben lehetnek, és ha ilyenekkel találkoznak, az életük is veszélyben lehet, nem csak a lelkük és a férfiakhoz való viszonyuk.

2013. jan. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!