Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy nagyon...

Mit lehet kezdeni egy nagyon gátlásos emberrel?

Figyelt kérdés

Jár még valaki ilyen cipőben?Ha igen,hogy küzdöttétek ezt le?

Nekem nagyon nagy gátlásaim vannak és nem tudok velük mit kezdeni.Nagyon zavarban tudok lenni.Ez akadályoz az emberi kapcsolataim kiépítésében.És sokszor lámpalázas is vagyok.Mit tanácsoltok?Mit csináljak?22n


2012. márc. 2. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Én is ilyen vagyok,de vizsga előtt meg iszok egy pohárkával így bátrabb vagyok.
2012. márc. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok:(

és utálom, hogy ilyen vagyok:(

De szerintem ez az egész a gyerekkorra vezethető vissza! Meg hát talán önbizalomhiány.

2012. márc. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Iggen, gyerekkorra vezethető vissza nálam is...7 éve vagyok a férjemmel + 2 gyerek.

Mégis gátlásos vagyok és hiába van mellettem a férjem nem tudom leküzdeni:

Jó lenne valami gyógymód...bár nálam pár pohár pia erőt ad:)

2012. márc. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2.vagyok. Milyen érdekes, én is szoktam piálni, ha le akarom küzdeni a gátlásaimat! Ezt látni, hogy ti is, elég elszomorító:(

mondjuk 90%-ban ez nem megoldható persze, csak úgy szemet szúrt!

Nekem pl.már egy sima "orvoshoz megyek és a váróteremben sok ember lesz"-től is görcsbe rándul a gyomrom, vagy bevásárlástól, hogy el kell sétálnom sok ember között a boltig!

Látod kérdező, van még rosszabb is, nálam reménytelenebb eset nincs:(

2012. márc. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én KB 14-15 éves koromig teljesen antiszociális, zárkózott, és világgyűlölő voltam. Hozzátartozik a dolgokhoz az, hogy asztmás és ekcémás voltam, amik miatt kiközösítettek az osztálytársak. A középiskolában kezdtek javulni a dolgok. Rögtön lett 1 haverom, később még egy, és ők megkedveltettek engem a többiekkel is. Eközben megismertem az animéket. (A japán animációs filmeket.) Ezáltal már hobbim is lett. Az animék zenéiből kiindulva általánosságban megkedveltem a rock zenét, így a stílusom és az egyénem egyre jobban kiterjeszkedett. A gátlások teljes feloldása nálam is az alkoholizálással kezdődött, de azóta már alkohol nélkül is tudok felszabadult lenni. Jelenleg átlagos, bulizós huszonéves vagyok. :-)
2012. márc. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Merre laksz, kérdező? 21/F
2012. márc. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam a kutyázás hozott eredményt, mudim van, előtte könnyen megnyíltam, muszáj határozottságot és erőt mutatnom előtte, különben azt hiszi, félni kell valamitől. Ezt a határozottságot már egyre jobban sugárzom az emberek felé is. Sikerélményt okoz a tanítása, örömet a közös kirándulások, és általa lettek cimboráim is, a komolyabban kutyázók hasonló értékrendűek, érdeklődésűek. Persze nem biztatok mindenkit a kutyatartásra, nagy felelősség és egyfajta életmód is, amit nem mindenki képes hosszútávon elviselni. Mi ahová lehet, visszük őket, nyaralni se megyünk nélkülük.
2012. márc. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Régebben én is sokat piáltam,szinte már napi szinten a haverokkal,de már 2 éve nem iszok semmi alkoholt,mert utálom még a szagát is.

Nekem is gyerekkoromra vezethető vissza.De hiába próbálom felidézni a dolgokat,nem használ.Én akkor blokkolok le,amikor érzelmet kell kimutatnom.Pl egyszer valaki dicsérni kezdett és én meg sem tudtam mukkanni,teljesen leblokkoltam.Kíváncsi vagyok,hogy fogok így randizni akárkivel.

2012. márc. 3. 11:06
 9/9 anonim válasza:
100%

Velem is ez a helyzet.Nagyon félek ki menni az utcára és emberekkel találkozni.FOGALMAM SINCS MITÖL LETTEM ILYEN.ha valaki megszolit azzonal,futásnak eredek.komoly gondot jelent ha boltba kell mennem.de még a postáshoz se szoktam kimenni.kicsi gyerek korom ota ilyen vagyok.depreszios lettem e-miatt.pár éve kétszer is öngyilkosságot probáltam meg.sajnos nem jött össze :(

most már teljesen feladtam a reményt hogy valaha lesz párom.22/L

2012. márc. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!